ГДЗ Математика 5 клас Н.А. Тарасенкова, І.М. Богатирьова, О.П. Бочко, О.М. Коломієць, З.О. Сердюк (2013 рік) 

(ГДЗ) Математика 5 клас Н.А. Тарасенкова, І.М. Богатирьова, О.П. Бочко, О.М. Коломієць, З.О. Сердюк (2013 рік)
782

ГДЗ з математики у 5 класі Тарасенкова

Школярі вивчають математику протягом усього навчання в школі. Це дуже важливий і цікавий предмет, але більшості учнів тяжко вдаються точні науки. Щоб не прогавити жодної теми і мати хороші оцінки з цього предмету, слід скористатися ГДЗ з математики у 5 класі Тарасенкова.

ГДЗ для всіх

Хоча деякі педагоги налаштовані скептично по відношенню до готових домашніх завдань, користь від використання таких посібників відзначають всі батьки і учні. У ГДЗ 5 клас Тарасенкова представлені не тільки відповіді на завдання, а й алгоритми рішень. Таким чином, завжди можна звернутися до посібника, якщо виникає складність із завданням.

Що вивчатимуть учні з математики у 5 класі?

  • Рахунок, вимірювання та числа: предмети і одиниці рахунку. Пряма, промінь, відрізок. Вимірювання відрізків. Координатний промінь. Числові вирази, рівності, нерівності. Порівняння натуральних чисел. Кути та їх вимір.
  • Дії першого ступеня над натуральними числами: буквеннi вирази. формули. Додавання натуральних чисел. Віднімання натуральних чисел. Багатокутник і його периметр. рівні фігури. Трикутник і його види.
  • Дії другого ступеня над натуральними числами. Множення натуральних чисел. Розподільний закон. Ділення натуральних чисел. Ділення з залишком. Порядок виконання дій у виразах. Рівняння. Типи завдань і способи їх вирішення.
  • Степінь натурального числа з натуральним показником. Площі та об'єми фігур: степінь числа. Площа прямокутника і квадрата. Прямокутний паралелепіпед. Куб. піраміда. Об’єм прямокутного паралелепіпеда і куба. Комбінаторні задачі.
  • Звичайні дроби: Що таке звичайна дріб. Порівняння дробів. Дроби і ділення. Знаходження дробу від числа і числа за його дробом.
  • Дії першого ступеня з звичайними дробами з однаковими знаменниками: Додавання і віднімання дробів з однаковими знаменниками. Доповнення правильного дробу до одиниці. Віднімання дробу з натурального числа. Додавання і віднімання мішаних чисел.

Контрольні та самостійні роботи з математики

Звичайно, протягом року учні писатимуть різні контрольні та письмові роботи, а ми допоможемо їм отримати за них 12 балів. Все просто. Слід зайти на наш сайт та підготуватися за допомогою ГДЗ Математика 5 клас Н.А. Тарасенкова, І.М. Богатирьова, О.М. Коломієць, З.О. Сердюк (2013 рік) Зошит для контролю. Ця книжка містить правильні відповіді до усіх завдань обох варіантів.

ГДЗ для навчання та самоконтролю

Онлайн ГДЗ 5 клас математика Тарасенкова зручний у використанні і вдома, і навіть під час уроків. При виконанні самостійних і контрольних робіт доступні матеріали стають просто незамінними. Перевіряючи себе з їх допомогою, ви зможете бути впевнені, що правильно виконали завдання, і розраховувати на високу оцінку.

Зручний доступ до посібників

На нашому порталі ГДЗ 5 клас Тарасенкова знаходиться у вільному доступі. Всі бажаючі можуть в будь-який час відкрити потрібну сторінку і знайти необхідну інформацію. Важлива перевага ресурсу - підтримка мобільних пристроїв. Для користування посібниками не обов'язково заходити на сайт з комп'ютера.

Нова програма з математики онлайн

Ми слідкуємо за змінами навчальної програми і постійно доповнюємо сайт новими збірниками з готовими відповідями до задач та вправ з математики. у нас Ви завжди зможете знайти найбільш актуальні ГДЗ з усіх предметів.

ГДЗ з математики - простий шлях до хороших оцінок

Сучасна шкільна програма просувається вперед прискореними темпами. Всього кілька пропущених занять призводить до зниження успішності і поганим оцінками. Використовуючи в якості допомоги ГДЗ 5 клас математика Н.А. Тарасенкова, І.М. Богатирьова, О.П. Бочко, О.М. Коломієць, З.О. Сердюк (2013 рік), ви зможете самостійно вивчати дома пропущений матеріал, закріплювати знання, отримані на уроках, і контролювати їх рівень.

Бажаємо Вам успіхів у навчанні!