ГДЗ Українська мова 5 клас О.В. Заболотний (2013 рік) 

(ГДЗ) Українська мова 5 клас О.В. Заболотний (2013 рік)
303
  • Автори:  О.В. Заболотний
  • Рік:  2013  | 
    Клас:  5  | 
    Предмет:  Українська мова

ГДЗ 5 клас українська мова Заболотний

Українська мова – це один із найбільш необхідних предметів у школі, адже ми кожного дня розмовляємо, пишемо і читаємо. Відповідно, слід це робити правильно і грамотно. Справитися з цим завданням Вам допоможе ГДЗ 5 клас українська мова Заболотний.

Готові домашні завдання з української мови у 5 класі

Збірник готових домашніх завдань – це посібник, в якому зібрані правильні відповіді до вправ і завдань. Такий збірник дозволить школяру швидко і якісно перевіряти домашню роботу. У розділі ГДЗ 5 клас українська мова ви знайдете «Українська мова 5 клас» О.В. Заболотний.

У 5 класі в програму навчання з української мови входять такі теми:

  • Синтаксис і пунктуація: словосполучення. Речення. Види речень за метою висловлювання. Окличні речення. Додаток. Означення. Обставина. Речення з однорідними членами. Узагальнювальне слово при однорідних членах речення. Звертання. Вставні слова. Складне речення. Кома між частинами складного речення. Речення з прямою мовою. Діалог.
  • Фонетика. Графіка. Орфоепія. Орфографія: звуки мови і звуки мовлення. Звуки голосні та приголосні. Приголосні тверді та м’які, дзвінкі та глухі. Позначення звуків на письмі. Алфавіт. Співвідношення звуків і букв. Склад. Наголос. Орфограма. Правила переносу слова з рядка в рядок. Вимова голосних. Позначення на письмі ненаголошених [е], [и] в коренях слів. Вимова приголосних звуків. Уподібнення приголосних. Спрощення в групах приголосних. Чергування голосних звуків. Чергування приголосних звуків. Чергування у - в, і - й. Позначення м’якості приголосних на письмі. Правила вживання знака м’якшення. Сполучення букв йо, ьо. Вживання апострофа. Подвоєння букв на позначення збігу однакових приголосних. Подвоєння букв на позначення подовжених приголосних. Написання слів іншомовного походження.
  • Лексикологія: лексичне значення слова. Однозначні та багатозначні слова. Пряме і переносне значення слова. Загальновживані (нейтральні) і стилістично забарвлені слова. Синоніми. Антоніми. Омоніми. Походження (етимологія) слова.
  • Будова слова, орфографія: основа слова і закінчення. Змінні та незмінні слова. Корінь слова. Спільнокореневі слова та форми слова. Префікс і суфікс. Орфограми в значущих частинах слова. Написання і вимова префіксів пре, при , прі.

Готові відповіді з української мови

В наш час збірники з готовими відповідями користуються неабиякою популярністю. Це можна поясними тим, що такі посібники суттєво покращують успішність учнів, додають впевненості у своїх силах, вчать самостійно перевіряти домашню роботу та виправляти помилки, готуватися до контрольних та самостійних робіт, тестів.

Готові домашні завдання для батьків

Слід зазначити, що значно частіше ГДЗ використовують батьки школярів, адже саме вони мусять перевіряти домашню роботу дитини та помагають впоратися з усіма вправами та завданнями. Використання збірників з відповідями до вправ дозволяє це зробити швидко та якісно. А також завдяки готовим домашнім завданням батьки можуть нагадати собі граматику української мови, яку колись вивчали.

Відповіді до вправ з української мови

У сучасних школах вчителі задають багато домашнього завдання. Якщо ще кілька років назад задавали всього дві-три вправи, то тепер в рази більше. Справитися з усіма завданнями непросто. Більш того, складно бути впевненим в тому, що вони виконані вірно, але завдяки ГДЗ їх можна легко перевірити. Не варто все списувати з ГДЗ. Спочатку слід виконати вправу самостійно, а після того подивитися на відповідь і звірити результати.

Користуємось ГДЗ з користю

В житті дуже важливо грамотно спілкуватися і висловлювати думки, адже чим краще ви володієте мовою, вмієте переконувати словом і красиво пояснювати власну точку зору, тим простіше добитися успіху у житті. Посібник Заболотного з української мови за 5 клас допоможе Вам справитися з труднощами рідної мови, адже необхідно переконатися в тому, що всі завдання та вправи виконані на 12 балів.

Домашні завдання на 12 балів

Відтепер Вам не потрібно хвилюватися про те, чи вірно ви виконали домашнє завдання. На нашому сайті є збірник ГДЗ з української мови 5 клас Заболотний, в якому зібрані правильні відповіді до вправ. Переглядати такий посібник можна онлайн з будь-якого пристрою. Це хороший спосіб самоконтролю. Не варто використовувати ГДЗ як шпаргалку.

Бажаємо Вам успіхів у навчанні!