ГДЗ Історія 6 клас В.С. Власов (2014 рік) Робочий зошит

(ГДЗ) Історія 6 клас В.С. Власов (2014 рік)
7

ГДЗ історія 6 клас

У шостому класі хлопці та дівчатка проходять єдиний курс історії: всесвітньої та історії України. Шкільна програма передбачає не тільки вивчення інформації з підручника, але й виконання завдань з робочого зошита. Відповіді до робочого зошита опубліковані в ГДЗ Всесвітня історія. Історія України 6 клас В.С. Власов Робочий зошит 2014 року.

Готуємось до уроків з ГДЗ

Щоб підготуватися до уроків і бути впевненим в тому, що всі завдання з робочого зошита виконані вірно, перевір себе за допомогою збірника готових домашніх завдань на нашому сайті. Це займе у тебе всього декілька хвилин, але ти будеш впевненим в своїх знаннях і зможеш сміливо здати зошит на перевірку вчителю.

Що таке ГДЗ?

Готові домашні завдання

ГДЗ в школі

Бувають випадки, коли потрібен доступ до готових домашніх завдань безпосередньо в школі, адже учні виконують завдання з робочого зошита не тільки вдома, але й на уроці. В такому випадку скористайся своїм смартфоном, щоб зайти на наш сайт і відкрити ГДЗ Історія України 6 клас Власов Робочий зошит.

ГДЗ онлайн

Користуватися ГДЗ на нашому сайті дуже зручно, адже вам не потрібно реєструватися і чи платити за доступ до контенту – все абсолютно безплатно. Оскільки сайт адаптований до будь-який мобільних пристроїв, то ним можна користуватися будь-де і будь-коли. Ми робимо все, щоб навчання у шостому класі проходило легко і у вас були тільки хороші оцінки.

Теми, які вивчатимуть учні у 6 класі:

  • Вступ: історія як наука та шкільний предмет: лічба часу в історії стародавнього світу. Практичне заняття.
  • ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ ЗА ПЕРВІСНИХ ЧАСІВ: початок історії. Виникнення людини та її розселення. Зародження мистецтва та релігійних вірувань. Заняття та спосіб життя первісних людей. Суспільна організація та організація влади за первісних часів. Трипільська культура на землях України. Основні стоянки та пам'ятки первісних людей на території України.
  • ЦИВІЛІЗАЦІЇ ДАВНЬОГО СХОДУ Давній Єгипет: Виникнення Єгипетської держави. Міфи та релігія Давнього Єгипту. Господарське, суспільне та повсякденне життя давніх єгиптян. Розквіт і занепад Єгипту. Освіта, наукові знання, образотворче мистецтво та архітектура давніх єгиптян. Найдавніші держави Дворіччя. Фінікійські міста-держави. Ізраїльсько-іудейське царство. Великі імперії Західної Азії. Кімерія та Скіфія. Історичні джерела про скіфів. Практичне заняття. Давня Індія. Суспільне, релігійне та культурне життя Давньої Індії. Піднебесна імперія та перші володарі Давнього Китаю. Суспільне та культурне життя давніх китайців. Писемність, освіта та наукові знання у Давньому Китаї.
  • ІСТОРІЯ ДАВНЬОЇ ГРЕЦІЇ: природа та населення Давньої Греції. Давньогрецька міфологія та релігія. Практичне заняття. Мінойська палацова цивілізація. Ахейська палацова цивілізація. Давньогрецьке суспільство за поемами Гомера. Виникнення грецьких полісів. Велика грецька колонізація. Афінська та Спартанська держави. Побут і виховання спартанців. Греко-перські війни (500-449 рр. до н. е.). Розквіт афінської демократії. Господарювання та повсякденне життя в Давній Греції. Освіта, наука, виховання та сімейне життя в Давній Греції. Мистецтво Давньої Греції. Практичне заняття. Підкорення Греції Македонією. Утворення імперії Олександра Македонського. Історичні джерела про Александра Македонського. Практичне заняття. Елліністичні держави в 4-2 ст. до н. е. Культура еллінізму. Суспільне, господарське та повсякденне життя.

Бажаємо Вам успіхів у навчанні!