ГДЗ Українська мова 6 клас В.В. Заболотний, О.В. Заболотний (2014 рік) 

(ГДЗ) Українська мова 6 клас В.В. Заболотний, О.В. Заболотний (2014 рік)
 • Автори: 
 • Рік:  2014  | 
  Клас:  6  | 
  Предмет:  Українська мова
4

Нові завдання та правильні відповіді з української мови

Протягом усіх років навчання школі учні вивчають українську мову, поглиблюють та покращують свої знання. Кожні кілька років підручники з рідної мови оновлюються та перевидаються, а ми слідкуємо, щоб у Вас був доступ до актуальних збірників готових домашніх завдань за новою програмою. Наприклад, ГДЗ Українська мова 6 клас В.В. Заболотний, О.В. Заболотний 2014 року.

Як користуватися ГДЗ?

Заходь на наш сайт у розділ ГДЗ 6 клас українська мова і серед наявних посібників вибирай той, що тобі підходить. Знайти правильні відповіді до вправи дуже просто, адже цифровий зміст віртуального збірника відповідає паперовій книжці.

Готові відповіді до вправ з української мови

Користуватися ГДЗ слід обережно. Не варто бездумно списувати готові відповіді до вправ з української мови, адже це зовсім не сприяє засвоєнню нових знань. Їх варто використовувати для того, щоб переконатися в тому, що нова тема, яку подав вчитель у школі, засвоєна вірно і Ви можете правильно виконати всі завдання і вправи або знайти помилки і попрацювати над ними

Контрольні та самостійні роботи з української мови

Протягом року учні писатимуть контрольні та самостійні роботи, а також тематичні. Важливо, підготуватися до них, адже оцінки за них враховуються при виставлення річних балів. Щоб перевірити власні відповіді при підготовці . слід скористатися ГДЗ Українська мова 6 клас А.С. Марченко Тест-контроль 2010 року.

Українська мова за новою програмою

Віртуальний збірник ГДЗ Українська мова 6 клас Заболотний швидко і просто допоможе перевірити домашню роботу. Відтепер не варто хвилюватися, коли здаєш зошит на перевірку учителеві.

Доступ до ГДЗ укр мова онлайн

В наш час інформаційних технологій навчатися теж потрібно сучасно, використовуючи всі можливості, однією з яких є доступ до ГДЗ в будь-який час у будь-якому місці, адже наш сайт доступний не тільки з ПК, а й з будь-яких мобільних пристроїв.

Теми, які вивчатимуть учні у 6 класі з укр мови:

 • ЛЕКСИКОЛОГІЯ. ФРАЗЕОЛОГІЯ: Групи слів за їх походженням, активна й пасивна лексика. Загальновживані й стилістично забарвлені слова. Офіційно-ділова лексика. Професійні слова й терміни. Діалектні та просторічні слова. Фразеологізми. Джерела української фразеології. Прислів’я, приказки, крилаті вислови, афоризми. Узагальнення вивченого з теми «Лексикологія. Фразеологія»
 • СЛОВОТВІР. ОРФОГРАФІЯ: Змінювання й творення слів. Основні способи словотворення. Зміни приголосних при творенні слів. Складні слова. Правопис складних слів. Творення й правопис складноскорочених слів.
 • МОРФОЛОГІЯ ТА ОРФОГРАФІЯ. ІМЕННИК: Загальна характеристика частин мови. Іменник як частина мови. Велика буква та лапки у власних назвах. Рід іменників. Число іменників. Відмінки іменників. Відмінювання іменників. Відміни й групи іменників. Відмінювання іменників І відміни. Відмінювання іменників ІІ відміни. Закінчення іменників чоловічого роду в родовому відмінку однини. Відмінювання іменників ІІІ і IV відмін. Відмінювання іменників, що мають форму тільки множини. Незмінювані іменники. Особливості творення іменників. Букви е, и, і в суфіксах іменників. Написання й відмінювання імен по батькові та прізвищ. Написання не з іменниками. Правопис складних іменників.
 • ПРИКМЕТНИК: Прикметник як частина мови. Групи прикметників за значенням. Відмінювання прикметників. Творення прикметників. Написання суфіксів прикметників. Написання не з прикметниками. Написання -н- і -нн- у прикметниках. Написання складних прикметників разом і через дефіс. Написання прізвищ прикметникової форми.
 • ЧИСЛІВНИК: Числівник як частина мови. Розряди кількісних числівників. Відмінювання кількісних числівників, що означають цілі числа. Відмінювання дробових і збірних числівників. Відмінювання та написання порядкових числівників. Уживання кількісних числівників з іменниками.
 • ЗАЙМЕННИК: Займенник як частина мови. Особові та зворотний займенники. Питальні й відносні займенники. Заперечні й неозначені займенники. Присвійні займенники. Вказівні й означальні займенники.

Бажаємо Вам успіхів у навчанні!