FOE - збудуй свою імперію!

ГДЗ Русский язык 3 клас

Російська мова в третьому класі

Школярі вже встигли добре ознайомитися з російською мовою. Вони вже добре знають алфавіт, вміють читати і писати, знають деякі правила граматики, але ще більше потрібно вивчити. В третьому класі учні, хлопчики і дівчатка, вивчатимусь ще більше нових тем, серед яких: слово, частини мови, речення, правопис. Вивчаючи кожну, третьокласники виконуватимусь безліч вправ в школі, а також дома.

Що вивчатимуть учні у 3 класі з російської мови?

  • Текст
  • Предложение, правописание
  • Слово, значение слова
  • Состав слова, правописание
  • Части речи, правописание

Підручники з російської мови

На нашому сайті Ви знайдете відповіді до найпопулярніших підручників з російської мови. Наприклад, у нас є ГДЗ Русский язык 3 класс Е.И. Самонова, В.И. Стативка, Т.М. Полякова 2014 року та Русский язык 3 класс А.Н. Рудяков, И.Л. Челышева 2013 року. Ці збірники містять відповіді до вправ з російської мови.

12 балів в Facebook і VK

Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах Facebook і VK. Ми з нетерпінням чекаємо на ваші коментарі та відгуки. А також розкажіть нам, які ще ГДЗ потрібно додати на наш сайт.

Домашня робота з російської мови у третьому класі

Завдання з російської мови, які вчителі задають додому, бувають дуже різноманітні: потрібно написати невеличкий твій, скласти правильно речення або діалог, вставити пропущені слова в речення або букви в слово. Іноді при виконанні домашнього завдання виникають труднощі і Ви не впевнені, чи правильно все зробили. В такому випадку Вам слід перевірити свою роботу за допомогою посібників, які можна знайти в розділі нашого сайту ГДЗ 3 класс русский язик.

ГДЗ – гарантія високих балів

Щоб бути впевненим у правильності своєї домашньої роботи, просто заходіть на наш сайт в розділ 3 клас російська мова і серед всіх посібників виберіть той, що відповідає програмі навчання у Вашій школі і Вашому підручнику.

Всього за декілька кліків Ви знайдете номер завдання і перевірка домашнього завдання займе кілька хвилин. От і все. Переконавшись в тому, що все вірно, сміливо переписуйте домашню роботу в чистовик і відправляйтесь в школу за високим балом

Допомога батькам

Електронні збірники готових домашніх завдань – це хороші помічники для батьків, адже він не тільки допомагає перевірити домашню роботу сина чи доньки, але й дозволяє зекономити час, якого в сучасних батьків не дуже багато. Більш того, Ви зекономите гроші, адже Вам більше непотрібно купувати безліч книжок, які стануть непотрібними вже через рік. Всі книжки на нашому порталі безплатні.

Бажаємо Вам успіхів у навчанні!