FOE - збудуй свою імперію!

Підручник Математика 5 клас А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір 2018 Російська мова навчання

Назад до підручників 5 клас Математика
Підручник Математика 5 клас А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір 2018 Російська мова навчання
  • Автори:
  • Рік видання: 2018
  • Видавництво: Гімназія, Харків
  • ISBN: 978-966-474-223-5
  • Кількість сторінок: 288

Отримуємо відмінні знання з професійними посібниками

Наш портал надає учням можливість користуватися тільки кваліфікованим і якісним підручником з математики. П'ятикласники з радістю беруться за перегляд посібниками за 2018 рік, бажаючи без будь-яких труднощів вивчати нову інформацію з дисципліни. Школярі люблять користуватися навчальною книгою в форматі онлайн на нашому сайті, так як цей процес проходить надзвичайно легко і без турбот. На шляху учнів не стоїть ні процедура реєстрації, ні обов'язковий перегляд рекламних роликів.

Як без зусиль користуватися підручниками з математики в 5 класі

Щоб співпраця з навчальним посібником електронного формату не приносило клопоту, потрібно вибирати професійні інтернет ресурси для цього. Серед таких сайтів і знаходиться 12 Балів. Ми передбачили всі труднощі на шляху до перегляду підручника російською мовою з математики і зробили роботу з ним комфортною.

Учні п'ятого класу легко можуть приступати до використання матеріалів, не вносячи оплати за даний процес. Крім цього, користуватися довідниками буде зручно і батькам, чому сприяє простий інтерфейс нашого ресурсу.

Основні плюси підручників на 12 Балів

Говорячи про шкільні підручники, неможливо не розповісти про їх позитивний вплив на школярів. Сучасний підручник з математики 5 клас (Якір, Мерзляк, Полонський) став вірним напарником учнів. Він надає школярам тільки перевірену інформацію по предмету і робить його вивчення простим, а також захоплюючим. Завдяки такому глибокому пізнанню предмета, учні будуть досягати високих результатів і зможуть покращити рівень успішності. Це стане фундаментом для формування впевненими в собі особистостями.

Дізнаємося трохи про будову навчальних книг

На сьогоднішній день існують певні вимоги до створення навчальних довідників. Наш портал містить кращий підручник з математики, який повністю відповідає всім нормам і простий для скачування.

Даний посібник написано на основі нової програми, що дозволяє п'ятикласникам знайомитися з інноваційної інформацією, отримуючи найактуальніші знання. Невід'ємною частиною навчальних книг вважаються різні завдання, які створені для легкого запам'ятовування матеріалу на тривалий відрізок часу.