ДПА Українська мова 4 клас М.С. Вашуленко, О.В. Вашуленко, С.Г. Дубовик 2021 Збірник інтегрованих підсумкових контрольних робіт

ДПА 4 клас Українська мова
ДПА Українська мова 4 клас М.С. Вашуленко, О.В. Вашуленко, С.Г. Дубовик (2021 рік) Збірник інтегрованих підсумкових контрольних робіт
  • Автори:
  • Тип: Збірник інтегрованих підсумкових контрольних робіт
  • Рік видання: 2021
  • Видавництво: Освіта, Київ

ДПА 2021 4 клас УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ та ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ (Вашуленко М.). Збірник підсумкових контрольних робіт. Освіта. 

Навчальний посібник розроблений відповідно до чинних програм з української мови та літературного читання для 4 класу закладів загальної середньої освіти.
Підсумкові контрольні роботи є Інтегрованими І містять завдання на перевірку результатів навчання з української мови і літературного читання .

Для учнів початкової школи , вчителів та батьків.


Обери відповідь до вправи

Щось сталось!!! Розділів не виявлено :(

(Схвалено для використання у закладах загальної середньої освіти комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України лист Інституту модернізації 3місту освіти від 27.02.2019 № 22.1/12-Г-65)

Зміст завдань для підсумкових контрольних робіт з української мови розроблено відповідно до державних вимог щодо навчальних досягнень учня/учениці, визначених чинними навчальними програмами для 1-4 класів з української мови та літературного читання .

Підсумкові контрольні роботи призначені для підготовки і проведення державної підсумкової атестації з української мови в 4 класі закладів загальної середньої освіти . Вони є інтегрованими і містять завдання на перевірку результатів навчання з української мови і літературного читання .
Завдання на перевірку сформованості навички читання , розуміння прочитаного , уміння працювати з текстом ; перевірку орфографічних і пунктуаційних умінь , навичок застосування знань про мову і мовлення , мовних умінь ; побудову зв'язного висловлювання складено на основі єдиного художнього або науково-художнього
тексту.

Інтегровані підсумкові контрольні роботи з української мови роз роблено у двох видах (1J - No 1-4, ~ - № 5-8) по два рівноцінних варіанти , у кожному з яких пропонується по дев'ять завдань .

1J. Контрольні роботи № 1-4 містять: текст для читання; виділену в ньому частину для списування з пропущеними орфограмами ; три завдання до тексту відкритого типу для перевірки розуміння його змісту і вміння працювати з текстом; три завдання відкритого типу для перевірки мовних знань; творче завдання до тексту на побудову зв'язного висловлювання з 3-4 речень.

~- Контрольні роботи № 5-8 відрізняються тим , що для перевірки розуміння змісту тексту й уміння працювати з ним та перевірки навичок застосування знань про мову і мовлення, мовних умінь, розроблено
тестові завдання закритого типу (на вибір однієї відповіді з трьох пропонованих) , відкритого типу (з короткою відповіддю і на встановлення послідовності або відповідності для перевірки мовних знань).