ГДЗ Русский язык 6 клас Н.Ф. Баландина, К.В. Дегтярёва, С.А. Лебеденко 2010 

ГДЗ Русский язык 6 клас Н.Ф. Баландина, К.В. Дегтярёва, С.А. Лебеденко (2010 рік)
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2010
  • Видавництво: Не вказано
  • 13

Ми з Вами знаємо як важливо вміти красиво і грамотно читати і писати. У школі ви навчитеся це робити різними мовами, зокрема і російською. Кожен підручник шкільної програми наповнений великою  кількістю розділів, тем і параграфів. Кожна тема містить в собі багато вправ, які потрібно виконати протягом навчального року кожному школяреві.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

01.03 21:32
Тут немає синонімів

До вправи: 559

Домашнє завдання з російської

Учень отримує домашнє завдання згідно пройденої теми. Іноді кожен шестикласник може зіткнуться з проблемою у виконанні домашньої роботи, адже поруч нема вчителя, який може підказати. Сумніви більше не стануть на дорозі у юного школяра, адже ми опублікували для Вас на нашому сайті збірник ГДЗ Російська мова 6 клас Н.Ф. Баландіна, К.В. Дегтярьова, С.А. Лебеденко 2010 року.

Робимо уроки в шостому класі з ГДЗ

ГДЗ Русский язык 6 класс Н.Ф. Баландина, К.В. Дегтярёва, С.А. Лебеденко розміщений на нашому сайті спеціально для нашого улюбленого шестикласника. Його структура дозволить йому дуже зручно і швидко знайти потрібну вправу і перевірити правильність виконання свого домашнього завдання. Тепер робити домашню роботу з російської мови стає легко і просто.

ГДЗ онлайн

Ми прагнемо зробити навчальний рік кожного учня максимально комфортним. Для цього ми створили наш портал з готовими домашніми завданнями. Сюди можна зайти не тільки з ПК чи ноутбука, але й з планшета чи смартфона. Відтепер ГДЗ доступні Вам навіть в школі під час уроків, адже підказка може знадобитися будь-коли.