ГДЗ Інформатика 6 клас Й.Я. Ривкінд, Т.І. Лисенко, Л.А. Чернікова, В.В. Шакотько (2014 рік) 

Назад до ГДЗ 6 клас Інформатика
ГДЗ Інформатика 6 клас Й.Я. Ривкінд, Т.І. Лисенко, Л.А. Чернікова, В.В. Шакотько (2014 рік)
13
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2014
  • Видавництво: Генеза, Київ
  • Мова навчання: українська

Шестикласники вже не перший рік вивчають інформатику. Вони вже виконували свої перші завдання і працювали з комп'ютером. Але новий навчальний рік готує ще не мало цікавого для учня. Нові теми і завдання не дадуть нудьгувати школярам в шостому класі. Протягом року діткам прийдеться прикласти багато зусиль, щоб справитися з усіма завданнями, але наш сайт завжди готовий допомогти. З нами навчатися легко.

Повідомити про помилку

Домашня робота з інформатики та ГДЗ

Домашню роботу з інформатики завжди допоможе перевірити опублікований на сайті збірник ГДЗ інформатика 6 клас Й.Я. Ривкінд, Т.І. Лисенко, Л.А. Чернікова, В.В. Шакотько 2014 року. Він складається з правильних відповідей, які допоможуть учням розібратися з кожною новою темою. Виконуй домашню роботу самостійно, а потім скористайся ГДЗ. Щоб перевірити себе і розібратися з помилками.

Готові домашні завдання дома і в школі

Ми пропонуємо увазі школярів не тільки ГДЗ інформатика 6 клас Ривкінд, Лисенко, Чернікова, Шакотько, а й підручник в електронному варіанті, який можна завантажити і користуватись ним в будь-який потрібний для школяра момент. Всі посібники і підручними на нашому сайті перевірені, тому вам не потрібно хвилюватися про правильність відповідей.

Відповіді та завдання в телефоні

Всі завдання в підручнику і всі відповіді в збірнику готових домашніх завдань тепер можна подивитися за допомогою твого мобільного телефону. Наш сайт адаптований до будь-яких смартфонів і планшетів, тому користуватися ним дуже зручно. Для цього не потрібно реєструватися або платити. Все це для школярів абсолютно безкоштовно!