ГДЗ Історія 6 клас С.О. Голованов, С.В. Костирко (2006 рік) 

Назад до ГДЗ 6 клас Історія
ГДЗ Історія 6 клас С.О. Голованов, С.В. Костирко (2006 рік)
5
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2006
  • Видавництво: Грамота, Київ
  • Мова навчання: українська

Шестикласники знають, що така шкільна дисципліна як історія, є однією з найцікавіших наук в школі. На її уроках можна дізнатися цікаві факти про Грецію, Індії, Китаї або Римі. Параграфи з новими темами просто переносять школярів в стародавній світ історії. А щоб закріпити знання з цього предмету, скористайся готовими домашніми завданнями на нашому сайті.

Повідомити про помилку

Домашня робота з історії

Домашня робота з історії складається з різних завдань. Часто це прочитання параграфа і відповіді на поставлені питання з підручника. Перевірити свої знання допоможуть школярам готові домашні завдання з історії, які вже опубліковані на нашому сайті у розділі ГДЗ 6 клас Історія. Але не варто використовувати ГДЗ як шпаргалку і все бездумно списувати.

Твій ГДЗ з історії

ГДЗ Історія стародавнього свiту 6 клас Голованов, Костирко 2006 року вмістив у собі правильні відповіді до всіх розділів підручника. Вони допоможуть шестикласникам перевірити кожну свою відповідь, підготуватися до уроків, а також попрацювати над помилками, якщо вони. Також, ГДЗ допоможуть підтягнути свої знання, якщо з якоїсь причини пропустив заняття у школі.

Підручник з історії

До ГДЗ Історія стародавнього свiту 6 клас С.О. Голованов, С.В. Костирко на сайті також є підручник. Він доступний для скачування і завжди допоможе школярам навчитися чомусь небудь новенькому. Скачай підручник в електронному варіанті і бери його з собою в школу на урок історії. Відтепер навчання в шостому класі буде проходити легко і з цікавістю.