ГДЗ Математика 6 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір 2014 Збірник задач і контрольних робіт

ГДЗ Математика 6 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір (2014 рік) Збірник задач і контрольних робіт
  • Автори:
  • Тип: Збірник задач і контрольних робіт
  • Рік видання: 2014
  • Видавництво: Гімназія, Харків
  • Мова навчання: українська

Кожен школяр вивчає математику за підручником для шостого класу. Всі завдання дуже об'ємні і складні. Більш того, діти навчаються виконувати завдання самостійно. Для цього автори створили збірники завдань і контрольних робіт з математики. А ми пропонуємо Вам підготуватися до контрольної роботи з математики разом із ГДЗ


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

19.11 20:43
Чому робиться спочатку додавання а не ділення?

До вправи: 84

Admin Анонім 19.11 20:49
Не бачу помилки
19.11 13:45
там мало вийти 0,(16) тому що при діленіми післа нуля берем 1

До вправи: 5

Admin Анонім 19.11 13:56
Так, була допущена помилка. Правильна відповідь: Щоб перетворити звичайний дріб у нескінченний періодичний необхідно чисельник поділити на знаменник 0,1(6)
17.11 16:39
Тут неправильно свё неправельно

До вправи: 81

15.11 14:38
здеся не те ннннннноооооммммееерррраааааа

До вправи: 85

ГДЗ з математики у 6 класі

Вивчати математику доволі складно. Більш того, шостий клас – це підготовка до поділу одного предмету на два: алгебру і геометрію, тому варто зосередити свою увагу на вивченні цієї дисципліни. А щоб завжди бути впевненими у власних знаннях, слід використовувати ГДЗ з математики у 6 класі.

Що таке ГДЗ?

Готові домашні завдання (скорочено ГДЗ) – це помічники для учнів та їхніх батьків, які складаються із відповідей до усіх задач, завдань та прикладів з математики. ГДЗ покликані допомогти з вивченням нових тем та при перевірці домашньої роботи

Відповіді до додаткових завдань і прикладів

Знайти відповіді до завдань допоможе ГДЗ математика 6 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір Збірник завдань і контрольних робіт 2014 року, який вже опублікований на нашому сайті і завжди готовий допомогти.

Контрольні роботи на відмінно

ГДЗ математика 6 клас Мерзляк Збірник завдань и контрольних робіт допоможе учням перевірити свою виконану контрольну роботу і переконатися в тому, що кожне завдання виконав вірно.

Відповіді до підручника з математики

Окрім ГДЗ до збірника контрольних задач, на нашому сайті Ви знайдете збірник з відповідями до підручників, найпопулярніші з них: ГДЗ математика 6 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2014 року, ГДЗ математика 6 клас О.С. Істер 2014 року.

Тест контроль з математики

Впродовж року учні будуть проходити тест-контролі. Щоб писати тести на 12 балів, слід добре до них готуватися, розв’язувати задачі, приклади і рівняння, які будуть на тестах. А перевірити себе варто за допомогою ГДЗ Математика 6 клас А.П. Бут Тест-контроль 2008 року.

Робочий зошит з математики

У школі діти вивчають математику за допомогою не тільки підручників, а й робочих зошитів. Ці зошити містять різноманітні приклади, задачі та рівняння, вирішуючи які, школяр закріплює знання, які він отримав на уроці за партою. А перевірити їх можна за допомогою ГДЗ Математика 6 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір Робочий зошит частина 1,2 2014 року.

Нова програма з математики

Щороку виходять нові підручники з математики, а отже учні потребують нових збірників готових домашніх завдань. Ми слідкуємо за змінами навчальної програми і публікуємо нові підручники, як тільки вони випускаються.

Скачай збірник задач і контрольних робіт

Завантажити збірник задач і контрольних робіт для шостого класу тепер легко і швидко. В електронному варіанті він вже чекає шестикласників. Його можна як завантажити, так і просто переглянути на порталі в онлайн режимі.


Коментарі для сайту Cackle