ГДЗ Математика 6 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2009 рік) Збірник задач і контрольних робіт

Назад до ГДЗ 6 клас Математика
ГДЗ Математика 6 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2009 рік) Збірник задач і контрольних робіт
106
  • Автори:
  • Тип: Збірник задач і контрольних робіт
  • Рік видання: 2009
  • Видавництво: Гімназія, Харків
  • Мова навчання: українська

Всі школярі обов’язково вивчають математику. З кожним роком навантаження збільшується, а складність задач зростає. Навчальна програма наповнена різноманітними темами, параграфами, задачами і прикладами. Справитися з труднощами, які виникають під час навчання, допоможе наш сайт і збірник ГДЗ Математика 6 клас Збірник завдань и контрольних робіт А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2009 року. У ньому зібрані всі відповіді до кожного варіанту і до кожного тематичного оцінювання. Всі приклади дуже зручно переглядати і звіряти зі своїми відповідями. Відтепер підготовка до тематичної роботи проходитиме легко і просто.

Повідомити про помилку

Готуємося до контрольної роботи разом із ГДЗ

Переглядати збірники готових домашніх завдань, а також контрольних робіт дуже зручно на нашому сайті. Підготуватися до контрольної роботи тепер просто і легко, оскільки ви можете скористатися збірником з відповідями. Всі ГДЗ на нашому сайті перевірені і виключають помилки.

ГДЗ з математики

Щоб виконати домашню роботу на 12 балів, потрібно перевірити всі задачі і приклади. Це можна з легкістю зробити, якщо скористатися ГДЗ математика 6 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір. Цей збірник готових домашніх завдань, допоможе в будь-який час переконатися у власних знаннях і попрацювати над помилками.

Робочий зошит з математики

Протягом року учні працюватимуть не тільки з підручником, але й робочим зошитом з математики. Завдання з цього зошита, школярі виконуватимуть як в школі, так і дома. Перевірити їх можна за допомогою Математика 6 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір Робочий зошит частина 1,2 2014 року.

Заощаджуємо час із ГДЗ

Ми намагаємося зробити життя школярика веселішим і цікавішим. У розділі - ГДЗ, Ви зможете знайти вже опублікований збірник ГДЗ Математика 5 клас Збірник завдань и контрольних робіт Мерзляк. Тепер Ви зможете заощадити Ваш час на перевірку домашньої роботи і зайнятися іншими завданнями або хобі.

Контрольні роботи онлайн

Відтепер доступ до збірників завдань і контрольних робіт з готовими відповідями можливий в будь-який час і в будь-якому місці, оскільки Ви можете скористатися своїми мобільними телефонами і планшетами, щоб зайти на наш сайт та відкрити збірник ГДЗ Математика 5 клас Збірник завдань и контрольних робіт Мерзляк. Портал "12 балів" адаптований до будь-який сучасних гаджетів. Відтепер скористатися готовими відповідями Ви можете навіть на уроці за партою.

У 6 класі учні вивчатимуть такі теми:

  • ПОДІЛЬНІСТЬ НАТУРАЛЬНИХ ЧИСЕЛ: дільники і кратні. Ознаки подільності на 10, на 5 і на 1. Ознаки подільності на 9 і на З. Прості й складені числа. Найбільший спільний дільник. Найменше спільне кратне.
  • ЗВИЧАЙНІ ДРОБИ: Основна властивість дробу. Скорочення дробів. Зведення дробів до спільного знаменника. Порівняння дробів. Додавання і віднімання дробів. Множення дробів. Знаходження дробу від числа. Взаємно обернені числа. Ділення дробів. Знаходження числа за заданим значенням його дробу. Перетворення звичайних дробів у десяткові. Нескінченні періодичні десяткові дроби. Десяткове наближення звичайного дробу.
  • ВІДНОШЕННЯ І ПРОПОРЦІЇ: відношення. Пропорції. Відсоткове відношення двох чисел. Пряма і обернена пропорційна залежність. Поділ числа у заданому відношенні. Коло і круг. Довжина кола. Площа круга. Циліндр, конус, куля. Діаграми. Випадкові події. Ймовірність випадкової події.
  • РАЦІОНАЛЬНІ ЧИСЛА І ДІЇ З НИМИ: додатні і від’ємні числа. Координатна пряма. Цілі числа. Раціональні числа. Модуль числа. Порівняння чисел. Додавання раціональних чисел. Властивості додавання раціональних чисел. Віднімання раціональних чисел. Множення раціональних чисел. Переставна і сполучна властивості множення раціональних чисел. Коефіцієнт. Розподільна властивість множення. Ділення раціональних чисел. Розв’язування рівнянь. Розв’язування задач за допомогою рівнянь. Перпендикулярні прямі. Паралельні прямі. Координатна площина.

Бажаємо вам успіхів у навчанні!