Про проект 12 балів

Проект «12 балів» створений для того, щоб спростити учням доступ до підручників та інших навчальних матеріалів. На нашому порталі будь-хто може ознайомитися з книжками, які потрібні школярам під час навчання. Отже, «12 балів» будуть корисні тим користувачам, які шукають підручники в інтернеті.

В наш час неймовірно швидкого розвитку технологій важливо створити вільний доступ до інформації. А насамперед, до інформації навчального характеру. Навчальні посібники в інтернеті повинні бути у вільному доступі для того, щоб в будь-який момент учні чи їхні батьки могли ними скористатися для навчання та виконання домашньої роботи.

Згідно із ст. 53 Конституції України Кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов'язковою. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах; розвиток дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної, вищої і післядипломної освіти, різних форм навчання; надання державних стипендій та пільг учням і студентам. Отже, доступ до всіх підручників, які рекомендує Міністерство освіти і науки України, не може бути обмеженим. Вільне завантаження підручників в електронному вигляді не суперечить Конституції та законам України.

Всі книжки, опубліковані на сайті «12 балів» є авторськими і належать авторам. Користування ними здійснюється виключно в ознайомчих цілях. Порушення авторських прав на порталі «12 балів» не допускається.

Портал «12 балів» - це некомерційний проект, отже, його власники не несуть матеріальної відповідальності за використання користувачами інформації, яка подана на сайті. Будь-яку книжку на сайті можна переглядати безплатно та без реєстрації. Всі підручники, робочі зошити та інші навчальні матеріалі розміщені на сайті для ознайомлення з ними.