ГДЗ Хімія 9 клас:

(ГДЗ) Хімія 9 клас О.Г. Ярошенко (2017 рік)
(ГДЗ) Хімія 9 клас М.М. Савчин (2017 рік)
(ГДЗ) Хімія 9 клас О.В. Григорович (2017 рік)
(ГДЗ) Хімія 9 клас П.П. Попель, Л.С. Крикля (2017 рік)
(ГДЗ) Хімія 9 клас О.Г. Ярошенко (2009 рік)
(ГДЗ) Хімія 9 клас Ю.В. Ісаєнко, С.Т. Гога (2011 рік)
  • Автори: Ю.В. Ісаєнко, С.Т. Гога
  • Рік: 2011
  • Тест-контроль
  • Клас:  9
  • Переглянути
(ГДЗ) Хімія 9 клас Н.М. Буринська, Л.П. Величко (2009 рік)
  • Автори: Н.М. Буринська, Л.П. Величко
  • Рік: 2009
  • Клас:  9
  • Переглянути
(ГДЗ) Хімія 9 клас П.П. Попель, Л.С. Крикля (2009 рік)
(ГДЗ) Хімія 9 клас Г.А. Лашевська (2009 рік)

Хімія 9 клас ГДЗ

Дев'ятикласники - особлива категорія в школі, оскільки для багатьох з них цей рік стане останнім. Більш того, їх попереду чекає державна підсумкова атестація, до якої підготовку бажано починати завчасно. Пропонуємо скористатися нашими ГДЗ, підібраними з особливою ретельністю до якості пропонованого в них матеріалу.

Перевіряємо власні знання з ГДЗ

У цьому розділі ми зібрали найбільш повні ГДЗ,  робочі зошити з хімії 9 клас, всі схвалені редакції підручників, збірники практичних і лабораторних робіт. Зручний пошук і структура сайту, дозволять знайти відповідь на будь-яке завдання, перевірити рішення і навіть розібратися з тим, чому вони вирішується саме так. Наші ГДЗ хімія 9 клас - робоча і ретельно перевірена інформація нашими фахівцями.

Зручність користування ГДЗ

На нашому сайті зібрані кілька редакцій підручників, затверджених міністерством освіти. Також тут є ГДЗ з хімії 9 клас робочий зошит, тести для перевірки знань, лабораторні та контрольні. А скачати ГДЗ хімії 9 клас можна навіть на свій смартфон або користуватися онлайн.

ГДЗ з хімії 9 клас - це зручно і практично

Використовуючи при виконанні домашнього завдання наші збірники готових домашніх завдань, ваша дитина отримує відмінну можливість закріпити отримані в школі знання. Вибравши потрібний підручник і задану задачу, протягом декількох хвилин можна не просто отримати правильну відповідь, але й дізнатися з наших ГДЗ чому задача вирішується саме так, прочитати закони і правила, глибше вникнути в пройдене в школі. Ми постаралися зробити все, що від нас залежить, щоб дітям було легше вчитися і простіше запам'ятовувати.

Бажаємо вам успіхів у навчанні!