ГДЗ 1 клас


Варто переглянути

Перший раз у перший клас разом із ГДЗ

Ось і пролунав перший дзвоник і учні переступили поріг школи, зробили свій перший крок у світ знань. Відтепер їм потрібно познайомитися з вчителями і один з одним, уважно вчитися на уроках і виконувати домашнє завдання. Саме від успіхів у першому класі залежить бажання вчитися далі і їхня впевненість у власних силах, тому дуже важливо якнайшвидше адаптуватися до навчання. В цьому школярам допоможуть готові домашні завдання у розділі ГДЗ 1 клас нашого порталу.

Домашня робота у першому класі

Вже в першому класі вчителі задаватимуть діткам різноманітні домашні завдання. Це задачі і приклади з математики, вправи в букварику, завдання з письма і читання, вправи з англійської мови. Маленькі першокласники ще не звикли до шкільного ритму, тому їм варто допомогти з цим. Для цього є наш сайт, де представлені всі необхідні посібники для навчання.

Що таке ГДЗ?

ГДЗ – це інформаційний портал, де зібрані відповіді до задач і вправ, які проходять школярі в межах шкільної програми. Знайти такі відповіді дуже просто і легко всього в декілька кліків на нашому сайті «12 балів». Тут розміщені посібники з відповідями з усім предметів: математика, англійська мова, українська мова (буквар), німецька мова, природознавство, основи здоров’я.

ГДЗ – допомога батькам

Для того, щоб першачки навчилися робити домашні завдання, вирішувати самостійно приклади, задачі і завдання, вирішувати вправи в робочому зошиті їм на допомогу приходять батьки. Не зважаючи на те, що шкільна програма першого класу видається доволі простою, система навчання є зовсім іншої, ніж коли вчилися батьки. Також вже у першому класі діти починають вивчати англійську мову, яку знають не всі дорослі. Готові домашні завдання у розділі 1 клас стануть у нагоді батькам при перевірці знань дитини.

ГДЗ – перевірка власних знань

Якщо спочатку виконання домашнього завдання контролюють батьки, то з часом можна навчити школяра перовіряти себе самостійно. Це дуже просто зробити за допомогою нашого сайту – потрібно просто знайти відповідний збірник ГДЗ 1 клас готові домашні завдання і перевірити роз’язок задачі чи вправи.

Готові домашні завдання – відповіді до задач 1 клас

Користуватися нашим порталом дуже просто і легко, оскільки тут зібрані всі підручники шкільної програми для першого класу, а також відповіді до них. Знайти рішення вправи чи розв’язок задачі можна всього за декілька кліків мишкою, знайшовши підручник, по якому йде навчання у вашій школі.

У нас на сайті представлені ГДЗ найпопулярніших авторів з різних предметів: у нас є математика – Ривкінд і Оляницька, Богданович і Лишенко, Буквар – Захарійчук, англійська мова – Карп’юк, Несвіт, німецька мова – Паршикова, Природознавство – Грущинська та інші.

Відповіді до завдань онлайн.

ГДЗ доступні завжди. Вам не потрібно йти в магазин, щоб купити потрібну книжку – можна просто скачати безплатно збірник ГДЗ з нашого сайту. Це дуже зручно, оскільки в наш час інтернет є на кожному ПК і ноутбуці, а також на смартфонах і планшетах.

Переваги нашого сайту:

  • В нас є зручні закладки для улюблених книжок
  • Ми слідкуємо, щоб у вас був доступ до всіх нових підручників
  • Наш сайт працює дуже швидко
  • Ми не спамимо рекламу
  • В нас є печенька

Бажаємо Вам успіхів у навчанні!