ГДЗ Я у світі 4 клас О.В. Тагліна, Г.Ж. Іванова (2015 рік) Робочий зошит

Назад до ГДЗ 4 клас Я у світі
ГДЗ Я у світі 4 клас О.В. Тагліна, Г.Ж. Іванова (2015 рік) Робочий зошит
149
 • Автори:
 • Тип: Робочий зошит
 • Рік видання: 2015
 • Видавництво: Ранок, Харків
 • Мова навчання: українська

«Я у світі» - це такий предмет, на якому кожен школярик вивчає навколишній світ і своє місце у ньому. Це все дуже цікаво і корисно, тому учні з задоволенням вивчають цю дисципліну, а допомагають їм в цьому ГДЗ.

Повідомити про помилку

Робочий зошит і відповіді до нього

У нас на сайті вже чекає всіх школярів величезна кількість гдз з різних дисциплін для четвертого класу, серед яких і онлайн ГДЗ Я у світі 4 клас О.В. Тагліна, Г.Ж. Іванова Робочий зошит 2015 року.

Домашня робота

Після кожного уроку в школі, вчитель задає домашнє завдання. Це різноманітні задачі, з якими учень має справитися самостійно. А щоб бути впевненими в тому, що вони виконані вірно, скористайтеся збірником ГДЗ Я у світі Тагліна.

Перевіримо знання і отримаємо 12 балів

Як добре, що можна перевіряти свої знання і домашню роботу. Адже тепер учні завжди зможуть бути впевнені, що завтра отримають на уроці високу оцінку. Вчіться просто і з задоволенням разом з нашим порталом і цифровими збірками.

На уроці самостійна?

Якщо під час уроку вчитель задав Вам самостійно виконати завдання зі шкільного зошита, тоді всім просто необхідний ГДЗ Я у світі 4 клас Тагліна Робочий зошит. Де ж його взяти в шкільному класі?

Які теми вивчатимуть учні у 4 класі?

 • Неповторність кожної людини. Життя людини — найвища цінність. Людське «Я». Справжня особистість. Можливості людини. Досягнення успіху. Наполегливість — важлива риса характеру людини . Роль спілкування в житті людини. Культура поведінки. Вчимося бути культурними у спілкуванні, мовленні, зовнішності.
 • Правила поведінки в гостях. Правила гостинності. Культура спілкування. Конфлікти. Культура спілкування. Давайте жити дружно. Людські чесноти.
 • Ознайомлення з громадянськими правами. Ознайомлення з громадянськими обов’язками. Основні символи держави.
 • Турбота кожного про оточення. Люди навколо мене. Турбота кожного про довкілля. Я і природа. Я і довкілля. Турбота кожного про історичну та культурну спадщину. Відповідальність за правопорушення.
 • Подорож Містом Майстрів. Планета Земля — наш спільний дім. Різноманітність культур і звичаїв народів. Найближчі сусіди України. Запрошення до подорожі. Ми — мандрівники. Подорож до Польщі. Подорож до Великої Британії. Подорож до Китаю. Подорож до Індії.
 • Усім світом охороняємо природу. Усім світом охороняємо природні багатства. Усім світом охороняємо культуру різних народів. Внесок українців у досягнення науки, культури та спорту.

Бажаємо Вам успіхів у навчанні!