Доброго вечора, ми з України!

ГДЗ Геометрія 8 клас О.С. Істер 2021 

ГДЗ Геометрія 8 клас О.С. Істер (2021 рік)
 • Автори:
 • Тип: Відповіді до підручника
 • Рік видання: 2021
 • Видавництво: Генеза, Київ
 • 3980

У підручнику міститься багато вправ для кращого засвоєння нового матеріалу. «ГДЗ з геометрії 8 клас О.С. Істер» допоможе розібратися зі складними місцями в завданнях і освоїти теми, які не були зрозумілі. Посібник вчить дітей самостійності, а що ще треба вічно втомленим батькам?

У посібнику, вибравши потрібний номер, учень отримає детальний пошук правильної відповіді. Вони доповнені таблицями, схемами та малюнками. Рішення, структуровані і мають чітку послідовність, що допоможе розібратися в темі, краще засвоїти даний курс. Переваги онлайн-ресурсу:

 • - постійно оновлюється;
 • - містить повну інформацію і самі докладні пояснення;
 • - не потрібно шукати місце для зберігання, завантажувати матеріал;
 • - має інтуїтивно зрозумілу навігацію.

Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

25.05 19:09
Коли вірішувалось то виходили числа 6.5.8.Коли додавалось то пише що 8+5+5=19. має буть 8+6+6=19

До вправи: 5

25.05 17:20
не прогружаться фото

До вправи: 7

19.05 14:33
Нема ГДЗ тільки напис що він начебто присутній як файл

До вправи: 8

19.05 09:56
Завдання немає!

До вправи: 1044

17.05 13:40
CD = 4,неправельно пораховано

До вправи: 986

13.05 09:40
Нету фотографии

До вправи: 1

11.05 14:49
Нету ответа

До вправи: 5

11.05 12:48
не грузиться фотографія

До вправи: 886

07.05 20:01
Немає відповіді

До вправи: 7

06.05 13:40
фотографыя не грузиться

До вправи: 886

04.05 09:15
немає розв'язку

До вправи: 886

22.04 11:30
Не показывает решение

До вправи: 886

21.04 14:59
В відповіді написано 40 см, а при розв'язанні 20

До вправи: 922

19.04 23:37
В 961 трикутник. АБСОЛЮТНО а на малюнку висота А К має бути АД

До вправи: 961

19.04 09:30
Не показує завданя

До вправи: 886

Геометрія - одна з найбільш захоплюючих наук. З її допомогою легко зрозуміти двомірні і тривимірні зображення фігур, розташування їх у просторі по відношенню один до одного. Мабуть тому, більшість учнів з інтересом слухають вчителя і прагнуть максимально осягнути предмет. Але на цьому шляху можуть виникнути складності, з якими допоможе впоратися «ГДЗ з геометрії 8 клас Істер». До недавнього часу більшість викладачів і батьків ставилися до готових рішень з неабиякою часткою скепсису. На їхню думку, подібні посібники несуть тільки шкоду, змушуючи школяра просто списувати відповіді, не замислюючись про те, як вони отримані. Однак з ускладненням програми і зі зміною ритму життя самих дорослих, ставлення до розв'язника різко змінилося. Звичайно, залишилися ще хитруни-восьмикласники, які просто списують завдання. Але більшість учнів підходять до процесу відповідально. Вони тренують свої знання і вміння по предмету вирішуючи приклади з підручника, а, в разі нерозуміння або виникнення труднощів, звертаються до розв'язнику. Завдяки йому, учні зможуть:

 • Підготується до нового уроку.
 • Проаналізувати завдання.
 • Звірити свої відповіді з тими, що в розв'язнику.
 • Отримувати гарні оцінки і знання.

Навички роботи з найпростішими геометричними фігурами школярі отримують вже в молодших класах, вивчаючи курс загальної математики початкової школи. Але тоді вони освоювали дуже прості і досить цікаві теми. А зараз починається складна і копітка робота з предметом. Необхідно доводити не завжди зрозумілі теореми і запам'ятовувати аксіоми. Дуже часто необхідна порада - як зрозуміти і закріпити нюанси кожної теми. Саме для допомоги у виконанні цього важливого завдання і розроблений персональний онлайн-репетитор.

Решебник по геометрії за 8 клас Істер 2021 допоможе зрозуміти предмет

Геометрія - наука дуже вимоглива. Учень повинен досконально розбиратися в теорії, вміти застосовувати численні формули (які, до того ж, треба запам'ятати), буде потрібно креслярський навик, хороші здібності до розрахунків, а найскладніше - вміння мислити просторово, розбираючись в двомірних і тривимірних проекціях. Безумовно, нерідко виникають проблеми з такою важкою наукою не тільки у гуманітаріїв, але у любителів точних наук. Тому неможливо переоцінити величезну підтримку віртуального консультанта, в якості якого і виступає збірник готових домашніх завдань з геометрії для учнів восьмих класів середніх шкіл.

Основні плюси ГДЗ з геометрії для 8 клас О.С. Істер

Переваги ГДЗ наступні:

 • У розв'язнику покроково показаний алгоритм виконання завдань на основі аксіом і теорем.
 • До всіх відповідей додаються зображення, що в рази спрощує розуміння завдання.
 • Додані різні схеми і правила для кращого засвоєння.

Якщо ви батьки восьмикласника, і розумієте, що школяр сильно відстає за програмою, не розуміє вчителя або репетитора, то можете звернутися за допомогою до розв'язнику. ГДЗ з легкістю допоможе дитині в наступному: виконання домашньої роботи з геометрії, підготовка до майбутньої контрольної і розуміння шкільного матеріалу. Завдяки ГДЗ, учень зможе вирішити завдання на уроці і вдома самостійно. У посібник включені готові відповіді і пояснення до тем про елементарні математичні операції, розглядаються геометричні тіла. Звіряючи свої відповіді з тими, які наведені в посібнику, учень стане більш самостійним, навчиться виявляти помилки і своєчасно виправляти їх.

Плюси ГДЗ для батьків

Решебник істотно заощаджує час мам і тат, допомагаючи разом з дитиною зрозуміти геометрію швидко і легко. Дорослі можуть довше займатися домашніми справами, або ж просто відпочивати після робочого дня. ГДЗ допомагають швидше перевіряти уроки, надаючи дорослим можливість проводити якомога більшу кількість часу в колі своєї родини.