ГДЗ Природознавство 3 клас Т.Г. Гільберг, Т.В. Сак (2015 рік) Зошит

(ГДЗ) Природознавство 3 клас Т.Г. Гільберг, Т.В. Сак (2015 рік)
392
 • Автори:  Т.Г. Гільберг, Т.В. Сак
 • Рік:  2015  | 
  Клас:  3  | 
  Предмет:  Природознавство

Зошит з природознавства для 3 класу з відповідями

Зошит з природознавства – це збірник різноманітних цікавих завдань з цього предмету. Протягом року школярі будуть розв’язувати ці завдання. А ми їм в цьому допоможемо, оскільки в нас на сайті можна знайти відповіді до будь-якого завдання і перевірити його.

ГДЗ з природознавства

Для комплексного вивчення природознавства в третьому класі учням стане в нагоді не тільки підручник, а ще й робочий зошит до нього. Перевірити знання та найти відповіді з кожної теми зможе допомогти ГДЗ з Природознавства 3 клас Т.Г. Гільберг, Т.В. Сак Зошит 2015 року.

Відповіді до робочого зошита онлайн

На нашому сайті всі учні зможуть працювати з усіма цифровими посібниками в онлайн режимі. Таким чином хлопчики і дівчатка заощадять час і максимально швидко зможуть перевірити свої знання з цієї дисципліни. Отримуйте нові знання і 12 балів за всі виконані завдання.

Навіщо користуватися ГДЗ?

ГДЗ Природознавство 3 клас Гільберг Сак робочий зошит може знадобитися і при підготовці домашньої робити чи до контрольної, презентації, до тестів, при написанні конспекту, при підготовці проекту чи навіть до олімпіади з природознавства.

Зошит з природознавства за новою програмою

Тепер, переходячи з класу в клас, хлопці зможуть бути впевнені, що на сторожі їх знань стоятимуть онлайн збірники з відповідями за новою програмою. Вони завжди раді попрацювати з Вами, навчити новому і допомогти повторити пройдений матеріал. На цьому інтернет ресурсі Ви зможете зробити це абсолютно безкоштовно.

Які теми вивчатимуть учні у 3 класі з природознавства?

 • ВОДА: Вода в природі. Світовий океан, його частини. Властивості води. Вода – розчинник. Прісна та морська вода. Робота води в природі. Використання води людиною. Охорона води
 • ПОВІТРЯ: Повітря, його склад та властивості. Як нагрівається повітря над суходолом і водною поверхнею. Рух повітря. Охорона повітря від забруднення
 • ГІРСЬКІ ПОРОДИ. ҐРУНТИ: Поняття про гірські породи, їхня різноманітність. Як добувають корисні копалини. Види корисних копалин. Ґрунт – важливе тіло природи. Чому ґрунти потребують охорони
 • СОНЦЕ – ДЖЕРЕЛО ЕНЕРГІЇ НА ЗЕМЛІ: Що таке енергія. Сонце – найпотужніше джерело енергії. Використання енергії вітру. Енергія рухомої води. Як зберегти тепло у будинку. Як потрібно економити електроенергію
 • РОСЛИНИ, ТВАРИНИ І ЇХ СЕРЕДОВИЩЕ ЖИТТЯ: Різноманітність рослин. Рослини – організми. Квіткові рослини. Розмноження квіткових рослин. Умови розвитку рослин. Як виростити нову рослину без насіння. Пристосування квіткових рослин до різних умов життя. Різноманітність культурних рослин. Хвойні рослини. Тварини. Різноманітність тварин. Комахи. Риби. Хто чим живиться. Ланцюги живлення. Свійські тварини. Походження свійських тварин від диких. Гриби – організми. Значення грибів для природи. Бактерії. Охорона рослинного і тваринного світу. Червона книга України. Заповідники. Ботанічні сади.
 • ЛЮДИНА ТА ЇЇ ОРГАНІЗМ: Організм людини. Опора тіла і рух. Травна система. Харчування. Дихальна система. Кровоносна система. Шкіра. Як берегти шкіру. Органи чуття. Гігієна органів чуття. Здоровий спосіб життя.

Бажаємо Вам успіхів у навчанні!