ГДЗ Німецька мова 3 клас

ГДЗ з німецької мови для 3 класу

Знання іноземних мов в сучасному світі дуже важливо, хоча ще відомий німецький поет Гьоте Й.В казав: «Wie viel Sprachen du spricht, sooft mal bist du Mensch», що означає «скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина». Багато школярів вивчають німецьку мову в школі. Звичайно, приділити цій дисципліни потрібно достатньо часу та зусиль. Справитися з усіма завданнями допоможе наш сайт та розділ в ньому ГДЗ 3 клас німецька мова.

Домашні завдання з німецької мови

В третьому класі школярі будуть вивчати багато нових тем з німецької мови, серед яких: моя сім’я і друзі, моє житло, природа і світ, вільний час і хобі. Отже, учням треба буде вивчити багато нових слів і фраз, а після кожного уроку виконувати домашнє завдання: складати діалоги, написати невеличкий твір, вставити пропущені букви, зробити переклад тексту.

Відповіді до вправ з німецької мови

Використовуючи готові домашні завдання з німецької мови на нашому сайті, вивчати іноземну мову значно простіше. У розділі ГДЗ 3 клас німецька мова зібрані посібники, які всього за декілька хвилин допоможуть перевірити правильність домашнього завдання, підготуватися до уроків в школі або до контрольної чи самостійної роботи, надолужити пропущені теми. Переконатися в правильності своїх відповідей та попрацювати над помилками.

Підручники та робочі зошити з німецької мови

На нашому сайті «12 балів» Ви знайдете відповіді і до підручника, і до робочого зошита з німецької мови. Зверніть увагу, у нас є ГДЗ до підручника Німецька мова 3 клас Паршикова, Мельничук, Савченко (2013 рік), а також до робочого зошита. Отже, на нашому сайті є відповіді до всіх завдань з німецької мови, тому ви з легкістю і швидко зможете перевірити свою домашню роботу та підготуватися до уроку з німецької мови.

ГДЗ з німецької – допомога батькам

Посібники з розділу ГДЗ 3 клас німецька мова стануть хорошими помічниками не тільки учням, але й їхнім батькам. Не всі батьки вивчали німецьку мову, але завдяки розв’язникам і ГДЗ Ви, шановні батьки, зможете швидко перевірити домашню роботу своєї дитини і бути впевненими в тому, що всі завдання і вправи виконані вірно та заслуговують 12 балів.

Готові домашні завдання з німецької мови онлайн

Переглядати розділ ГДЗ 3 клас німецька мова дуже зручно і просто, адже всі посібники доступні онлайн не тільки з комп’ютерів, але й з будь-яких інших гаджетів, які мають доступ до інтернету. Ви запросто зможете перевірити свої знання за допомогою свого мобільного телефону навіть на перерві перед уроком, використовуючи наш сайт.

ГДЗ нова програма з німецької мови

Кожного року виходять нові підручники з німецької мови, відповідно учні потребують ГДЗ за новою програмою до них. Їх знайти ви можете у нас на сайті, адже ми слідкуємо за всіма оновленнями та виходом нових книжок. До речі, також ви можете написати нам в соціальних мережах Facebook і VK про те, які ще книжки потрібно додати на наш сайт, ми з радістю прислухаємось до Вашої думки.

Сайт «12» балів в Facebook і VK

Ми з нетерпінням чекаємо на вас у наших групах в соціальних мережах Facebook і VK. Там ви зможете ділитися з друзями улюбленими посібниками та враженнями про них. Також ми чекаємо на Ваші коментарі щодо роботи нашого порталу, адже ми кожного дня стараємось зробити його кращим для Вашої зручності.

Бажаємо вам успіхів у навчанні!