ГДЗ Німецька мова 3 клас І.В. Грицюк 2014 Робочий зошит до підручника Паршикової

ГДЗ Німецька мова 3 клас І.В. Грицюк (2014 рік) Робочий зошит до підручника Паршикової
 • Автори:
 • Тип: Робочий зошит до підручника Паршикової
 • Рік видання: 2014
 • Видавництво: Не вказано
 • 5

В 3 класі учні виконуватимуть безліч різноманітних завдань з німецької мови, як в школі так і дома: вирішуватимуть вправи, складатимуть діалоги, вивчатимуть нові слова та вирази, робитимуть переклад текстів. Цього року третьокласники вчитимуться не лише за підручником, але й використовуватимуть робочий зошит, а у нас на сайті є ГДЗ Німецька мова 3 клас робочий зошит Паршикова.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

17.04 15:28
не танзе а ланзе уважно пишіть

До вправи: 4

Робимо домашнє завдання в робочому зошиті з німецької

Робочий зошит з німецької мови для третьокласника містить чималу кількість вправ, які потрібно виконувати на кожен майбутній урок. У цьому питанні хлопцям та дівчаткам допоможе ГДЗ Німецька мова 3 клас І.В. Грицюк Робочий зошит до підручника Паршикової 2014 року. Цей збірник містить відповіді до вправ, які учням задають у школі. За допомогою цієї книжки школярі зможуть перевірити свою домашню роботу, попрацювати над помилками та переконатися в тому, що знають німецьку на 12 балів.

Які теми вивчатимуть школярі з німецької у 3 класі?

 • В школі
 • Моя сім’я і мої друзі
 • Я і мій одяг
 • Моє житло
 • Природа і світ
 • Ми святкуємо свята
 • Вільний час та хобі

Як користуватися відповідями до робочого зошита?

Онлайн збірник ГДЗ дуже простий у використанні. А все через те, що до нього розроблено зручний і простий для розуміння зміст. З його допомогою хлопці та дівчата зможуть знайти відповідь всього за кілька кліків мишкою і перевірити свої знання за кілька хвилин.

Навіщо користуватися ГДЗ?

Бувають випадки, коли дитина з певної причини пропускає заняття в школі. В таких ситуаціях їй потрібна допомога, щоб справитися самостійно зі всіма завданнями, особливо в тих випадках, коли вона пропустила не один урок, а наприклад, кілька тижнів через хворобу. Звичайно, можна найняти репетитора, але коли такої можливості нема, то на допомогу прийде ГДЗ Німецька мова 3 клас Грицюк Робочий зошит до підручника Паршикової 2014 року. За допомогою цієї книжки можна самостійно надолужити пропущене.

ГДЗ Німецька мова 3 клас робочий зошит для батьків

Готові домашні завдання в початковій школі – це скоріше допомога для батьків, ніж шпаргалка для учнів. Не всі дорослі вивчали німецьку мову в школі та й навіть ті, що вивчали, вже могли її призабути. Готові відповіді до завдань дають змогу перевірити домашню роботу якісно та швидко навіть без знання німецької мови. Або нагадати забуте.

Німецька мова 3 клас робочий зошит ГДЗ онлайн

ГДЗ Німецька мова 3 клас І.В. Грицюк Робочий зошит до підручника Паршикової можна переглядати з усіх сучасних мобільних пристроїв. А це означає, що смартфони та планшети будуть допомагати Вам тепер у вивченні іноземної мови. Бери з собою завжди свій гаджет і знай, що в будь-який час і в будь-якому місці зможеш відвідати сайт «12 балів» і дізнатися, як же все таки правильно виконати ту чи іншу вправу з цього робочого зошита для 3 класу.

ГДЗ «12 балів»

На нашому сайті Ви зможете знайти різноманітні посібники, які потрібні школярам під час навчання. У нас є не тільки німецька мова, але й збірники з відповідями до інших дисциплін: математика, англійська, українська мова, біологія, фізика, хімія та багато інших. Отже, у нас Ви зможете знайти будь-які книжки для будь-яких класів.