ГДЗ Німецька мова 3 клас О.О. Паршикова, Г.М. Мельничук, Л.П. Савченко (2013 рік) 

Назад до ГДЗ 3 клас Німецька мова
ГДЗ Німецька мова 3 клас О.О. Паршикова, Г.М. Мельничук, Л.П. Савченко (2013 рік)
24
 • Автори:
 • Тип: Відповіді до підручника
 • Рік видання: 2013
 • Видавництво: Не вказано
 • Мова навчання: українська

Німецька мова – це одна з найпопулярніших мов в Європі, тому її дуже часто вивчають у школах. Німецький поет Гетте казав, що скільки ти знаєш мов, стільки раз ти людина. Але для того, щоб впевнено сказати: «я знаю німецьку», потрібно багато часу та зусиль приділити її вивченню. Ми пропонуємо Вам вивчати німецьку у 3 класі разом із ГДЗ.

Повідомити про помилку

Готове домашнє завдання з німецької мови клас Паршикова

Кожен, напевно, стикався з проблемами у виконанні домашнього завдання з німецької мови. Але більше цього не буде, адже у нас на порталі з'явився ГДЗ Німецька мова 3 клас О.О. Паршикова, Г.М. Мельничук, Л.П. Савченко 2013 року . Цей збірник містить правильні відповіді на усі завдання та вирішення вправ.

Які теми з німецької мови учні вивчатимуть у 3 класі?

 • Знову в школі
 • Моя сім’я і мої друзі
 • Я і мій одяг
 • Моє житло
 • Природа і світ
 • Ми святкуємо свята
 • Вільний час та хобі

Робочий зошит з німецької мови Паршикова

У нас на сайті є відповіді не тільки до підручника, а й до робочого зошита ГДЗ Німецька мова 3 клас О.О. Паршикова, Г.М. Мельничук, Л.П. Савченко Робочий зошит 2013 року. Цей посібник складається з різноманітних вправ та завдань, які потрібно виконувати як на уроці в школі, так і дома.

Готові домашні завдання онлайн

Хлопчики та дівчатка зможуть в будь-який час перевірити свої знання за допомогою онлайн ГДЗ. Структура сайту настільки зручна, що дозволить всього за кілька секунд знайти потрібний номер вже готового завдання.

Готові домашні завдання – допомога батькам

Звичайно, наші батьки завжди готові допомогти з домашнім завданням. Але не всі вони знають німецьку мову. Саме тому їм знадобиться ГДЗ Німецька мова 3 клас Паршикова, Мельничук, Савченко для перевірки знань своїх дітей. Адже наші посібники містять тільки правильні відповіді, оскільки вони складені професіоналами і перевірені на наявність помилок та описок.

Кому можуть знадобитися ГДЗ з німецької мови?

Готові домашні завдання 3 класі німецька мова Паршикова зможуть знадобитися, як відмінникам, так і іншим учням, а також їхнім батькам. Оскільки за допомогою ГДЗ можна перевірити будь-яке завдання, попрацювати над помилками, підготуватися до контрольної роботи, зробити переклад тексту, скласти діалог, та виконати будь-яке інше складне завдання, а також перевірити свій рівень знань з німецької мови.

Навіщо користуватися готовими відповідями до завдань?

Бувають різні випадки, коли можуть знадобитися відповіді до домашніх завдань. Наприклад, учень пропустив заняття в школі і потрібно підготуватися до наступного уроку. Завдяки ГДЗ можна подивитися, як правильно виконати ту чи іншу вправу, завдяки прикладу зрозуміти як виконати домашнє завдання самостійно.

Німецька мова на 12 балів!

Тепер школярі завжди зможуть бути впевнені в тому, що вивчити нову тему з німецької мови вивчити просто і цікаво, адже на нашому сайті є помічники для школярів у вигляді цифрових посібників з цієї дисципліни.

Ми у Facebook і VK

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах Facebook і VK. Ми з нетерпінням чекаємо на Ваші коментарі про роботу нашого сайту. А також Ви можете написати нам, які ще ГДЗ потрібно додати на наш сайт.