ГДЗ Природознавство 4 клас Т.Г. Гільберг, Т.В. Сак (2015 рік) Робочий зошит

(ГДЗ) Природознавство 4 клас Т.Г. Гільберг, Т.В. Сак (2015 рік)
421
 • Автори:  Т.Г. Гільберг, Т.В. Сак
 • Рік:  2015  | 
  Клас:  4  | 
  Предмет:  Природознавство
 • Схожі ГДЗ:

Четвертий клас і природознавство

У четвертому класі всі школярі продовжать знайомство з таким предметом як природознавство. Всі теми будуть вивчатись з учителем, підручником і робочим зошитом. В цьому Вам допоможе ГДЗ Природознавство 4 клас Т.Г. Гільберг, Т.В. Сак Робочий зошит 2015 року.

ГДЗ до підручника з природознавства

На нашому сайті Ви знайдете окрім відповідей до робочого зошита, усі відповіді до завдань з підручника з природознавства. Це зробить підготовку домашнього завдання повною та комплексною. Ви завжди будете впевнені у вирішенні всіх завдань. Переглядайте на нашому сайті ГДЗ Природознавство 4 клас Гільберг, Т.В. Сак 2015 року.

У чому плюси гдз для батьків?

Батьки зможуть користуватися цифровими онлайн збірками на нашому сайті для того, щоб швидко перевіряти знання своїх дітей. Таким чином мама чи тато зможуть заощадити свій час і переконатися в тому, що їх дитина правильно зрозуміла тему і виконала кожне завдання.

Практичні і прості ГДЗ

Завтра урок природознавства? Тоді давайте просто виконаємо домашнє завдання. Для цього візьміть свій планшет або смартфон і зайдіть з нього до нас на сайт, де швидко і легко Ви зможете працювати разом з ГДЗ Природознавство 4 клас Гільберг Робочий зошит.

ГДЗ за новою програмою

На нашому сайті опубліковані найновіші підручники, збірники ГДЗ та відповіді до робочих зошитів з природознавства, адже ми стараємось оновлювати базу актуальних домашніх завдань.

ГДЗ безкоштовно і без реєстрації

А ще Вас не зможе не потішити те, що на нашому порталі «12 балів» відсутня реєстрація і присутній зручний пошук завдань, а також простий в користуванні цифровий зміст для кожного посібника.

Що вивчатимуть учні 4 класу з природознавства?

 • ВСТУП: взаємозв'язки у природі. Уявлення давніх людей про Землю і Всесвіт. Сонячна система та її склад. Сонце – Зоря. Планети земної групи. Планети-гіганти. Теплові пояси землі. Земля. Добовий і річний рух Землі. Зорі. Сузір'я. Молочний шлях - наша галактика.
 • ПЛАН I КАРТА: горизонт. Сторони горизонту. Орієнтування на місцевості за допомогою сонця. План місцевості. Масштаб. Географічна карта.
 • ПРИРОДА МАТЕРИКIВ I ОКЕАНIВ: Заселення людиною Землі. Материки і океани, частини світу на географічних картах. Атлантичний, Північний Льодовитий та Індійський океани. Євразія - найбільший материк. Рослинний і тваринний світ Євразії. Африка - найспекотніший материк Землі. Рослинний і тваринний світ Африки. Північна Америка. Рослинний і тваринний світ Північної Америки. Південна Америка. Рослинний і тваринний світ Південної Америки. Австралія - найсухіший материк Землі. Рослинний і тваринний світ Австралії. Антарктида - найхолодніший материк. Рослинний і тваринний світ Антарктиди. Всесвіт і сонячна система.
 • ПРИРОДА УКРАIНИ: Україна на карті світу. Форми земної поверхні України. Корисні копалини. Їх види. Природне паливо та його запаси в Україні. Водойми України. Річки. Озера і болота. Охорона водойм. Чорне море. Азовське море. Грунти та їх види. Природні зони України. Мішані ліси. Полісся. Лісостеп. Степ. Гори Карпати. Кримські гори. Заповідні території та охорона природи.
 • ТIЛА I РЕЧОВИНИ: тіла та речовини. Агрегатні стани речовин. Будова речовин. Властивості рідин і газів. Різноманітність речовин і матеріалів.

Бажаємо Вам Успіхів у навчанні!