ГДЗ Математика 4 клас Н. П. Листопад 2021 Частина 1,2

ГДЗ Математика 4 клас Н. П. Листопад (2021 рік) Частина 1,2 НУШ - 2021
 • Автори:
 • Тип: Частина 1,2
 • Рік видання: 2021
 • Видавництво: Оріон, Київ
 • 21442

Якщо у четвертокласника виникають проблеми з математикою, то розібратися в складних темах допоможе онлайн - ГДЗ математика 4 клас Наталія Листопад 2021 - 1, 2 частина. Математика - дуже важлива наука в житті людини, адже вона тренує розумові якості, що формують фундамент мислення школяра. Перш за все - це розвиток логічних навичок. Для їх підвищення, звичайно, не потрібно вирішувати всі вправи підряд. Досить зробити упор на тих завданнях, з якими виникають складності.

З цим і допоможе збірник готових домашніх завдань. Потрібно скористатися посібником і займатися до тих пір, поки дитина повністю не освоїть проблемну тему. У четвертий рік навчання математика ще не має матеріалу, що вимагає великих зусиль і знань. Але буває і так, що рішення простих прикладів доставляє учневі проблеми, не кажучи вже про складніші.


Обери відповідь до вправи

ЧАСТИНА 1

ЧАСТИНА 2


Варто переглянути

19.05 17:39
Це не задача а рівняння

До вправи: 513

08.05 15:35
Тут помилка у тому що це не задача а приклади але у книжці мої є 39 завдання воно задача а тут що вибиває приклади не можу припустити

До вправи: 39

07.05 22:00
Арінешпова

До вправи: 508

29.02 16:34
Тут приклади а не ріаняння!

До вправи: 298

27.02 17:02
no esta pajina en espaniol

До вправи: 341

26.02 16:05
не правельный номер!!!

До вправи: 342

26.02 16:02
не правельный номер

До вправи: 343

26.02 16:01
ваш номер номер не правельный

До вправи: 340

26.02 16:00
не тей номер!

До вправи: 341

26.02 15:59
номер 342 другий ви помилилися

До вправи: 342

21.02 15:09
Тут рівняння а в мене в підручнику приклади

До вправи: 298

15.02 18:06
Тут задача

До вправи: 214

15.02 18:04
Тут треба порівняти числа

До вправи: 215

15.02 08:45
А здесь довижни быть вирази

До вправи: 268

15.02 08:44
Здесь задачка должна быть а не вирази

До вправи: 267

Плюси використання ГДЗ в навчанні

Багато користувачів рекомендують займатися з дитиною, використовуючи ГДЗ з математики 4 клас Листопад. Підручник випущений видавництвом «Оріон, Київ» в 2021 році і включає в себе завдання різного рівня складності. Збірник готових відповідей і рішень можна використовувати дорослим, дітям і вчителям. Батьки зможуть економити час на перевірку домашнього завдання, досить просто подивитися правильну відповідь. Також вони можуть давати дитині завдання на самостійне виконання, а потім дозволити йому побачити вірне рішення, щоб він розібрався в своїх помилках і більше не повторював їх. Інші переваги:

 • зрозумілий і швидкий пошук завдань;
 • матеріали доступні цілодобово;
 • відповіді пояснені простими і доступними словами.

Зміст представленого посібника

Решебник складається з двох частин. Перша містить завдання на повторення і на арифметичні дії з багатозначними числами. Друга частина присвячена операціям з величинами, знаходженню швидкості руху і вирішення рівнянь. Завдання, виконані з подальшою самоперевіркою, допоможуть четверокласникам засвоїти новий матеріал і не зазнавати труднощів з ним надалі. ГДЗ заощадить час при виконанні домашньої роботи, а батькам не треба наймати репетитора, щоб їхні діти отримували гарні оцінки з математики.

Четверокласники проводять останній рік в початковій школі, а отже - це останній рік вивчення базового курсу математики. Важливо докласти всіх зусиль, щоб учень засвоїв всі досліджувані теми, правила і поняття. Уміння множити і ділити набувається саме в цей час і залишається з людиною на все життя, це одне із самих основних умінь, яке стане в нагоді в будь-якому випадку. Звичайно, в школі намагаються донести до учнів всю інформацію, але ж у всіх дітей різні схильності. Деяким може бути важко швидко вивчити таблицю множення і розібратися в правилах. Тому потрібно докласти всіх можливих зусиль, щоб учень повністю засвоїв програму.

Звичайно, вчителі, як і батьки, нададуть учням всю необхідну підтримку. Але 45 хвилин часто не вистачає для повноцінного розуміння, а до наступного уроку велика частина отриманих знань просто випаровується. А у мам і тат не завжди знаходиться достатня кількість часу, щоб допомогти своїм дітям з усіх предметів. На допомогу прийдуть збірники з готовими домашніми завданнями.

Освоїти учневі програму математики допоможе онлайн-решебник до підручника з математики за 4 клас Листопад 1, 2 частина

Користь решебника полягає в тому, що будь-який бажаючий може швидко знайти правильну відповідь до будь-якого завдання з підручника. Це допоможе економити час на виконанні домашніх робіт. Якщо дитина не зрозуміла якусь тему на уроці, то решебник принесе неоціненну користь, так як з його допомогою можна без проблем розв'язувати приклади до тих пір, поки школяр у всьому не розбереться. Відмінники зможуть заздалегідь готуватися до занять, щоб було простіше блиснути знаннями і отримати хорошу оцінку.

Інші переваги використання збірника з ГДЗ:

 • наявність мобільної версії для смартфонів з будь-якими операційними системами;
 • після виконання вправи можна виправити помилки, не вдаючись до сторонньої допомоги (спочатку потрібно самостійно зробити завдання, а після порівняти її з готовими відповідями і проаналізувати свої дії);
 • постійне оновлення з урахуванням змін в друкованому виданні;
 • правильно вирішені всі завдання, наведені у відповідному навчально-методичному комплексі.
 • вірні і актуальні приклади оформлення;

Зміст навчально-методичного посібника Листопад

Цей посібник містить всі теми, які необхідно вивчити дитині в даний період навчання:

 • Повторення вивченого в 3 класі. Письмове множення і ділення;
 • Нумерація чисел у межах мільйона. Величини;
 • Додавання і віднімання багатоцифрових чисел;
 • Множення і ділення багатоцифрових чисел.