Вправа 71 Математика 4 клас Листопад 2021 НУШ

Завдання 71. Під час осіннього розпродажу ціна на літні речі знизилася на чверть. Визнач, якою стала ціна на товар.


1) 120 грн : 4 = 30 грн.

120 грн - 30 грн = 90 грн.  - ціна футболки.

 

2) 160грн : 4 = 40 грн 

160 грн - 40 грн = 120 грн. - ціна взуття.

 

3) 80 грн : 4 = 20 грн.

80 грн - 20 грн = 60 грн. - ціна панамки.

 

4) 40 грн : 4 = 10 грн.

40 грн - 10 грн = 30 грн. - ціна віяла.

 

5) 60 грн : 4 = 15 грн.

60 грн - 15 грн = 45 грн. - ціна окулярів.

Повідомити про помилку