ГДЗ Всесвітня історія 7 клас

Всесвітня історія в 7 класі ГДЗ

Саме на уроках всесвітньої історії школярі дізнаються, як жили люди в давнину. Адже в кожній країні були свої звичаї, традиції, побут, правителі і повстанці. Саме на уроках історії можна дізнатися такі цікаві факти, як:

  • Немезія - це назва хустка, якою фараон у Давньому Єгипті прикривав своє волосся, адже бачити іншим його не дозволялося.
  • У Стародавньому Єгипті було так жарко, що чоловіки носили тільки спідниці, а жінки сукні. Діти, в свою чергу, ходили без одягу до підліткового віку.
  • У Стародавньому Китаї всі будинки будували так, щоб з висоти пташиного польоту вони нагадували  тварину або якийсь символ.
  • У давньому Римі було дуже мало жінок, тому що їх часто викрадали.
  • У Стародавньому Римі, після смерті імператорів випускали на волю орла, щоб той забрав його душу на небеса.

Вивчили тему - робимо домашню роботу разом із ГДЗ з всесвітньої історії

Виконувати домашню роботу з всесвітньої історії завжди допоможе наш сайт, адже на ньому опубліковані збірники ГДЗ з вірними відповідями до всіх завдань. Відвідай розділ ГДЗ 7 клас всесвітня історія та перевіряй свою домашню роботу просто, швидко і без реєстрації.

Всесвітня історія в твоєму мобільному телефоні

Заходи до нас на сайт в розділ ГДЗ 7 клас всесвітня історія зі свого мобільного телефону в будь-який зручний для тебе момент. Для цього тобі не потрібно встановлювати додаткові програми або платити. На сайті ти знайдеш як готові домашні завдання з історії, так і електронні версії підручників, які можна скачати дуже швидко. Скачуй безкоштовно на свій телефон книги і читай їх в будь-який час і в будь-якому зручному для тебе місці.

Бажаємо вам успіхів у навчанні!