ГДЗ Англійська мова 1 клас А.М. Несвіт (2012 рік) 

Назад до ГДЗ 1 клас Англійська мова
ГДЗ Англійська мова 1 клас А.М. Несвіт (2012 рік)
10
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2012
  • Видавництво: Генеза, Київ
  • Мова навчання: українська

Вже в першому класі хлопчики починають вивчати англійську мову, адже це дуже важливо. В наш час знання англійської - це не розкіш, а необхідність. Ви ж хочете грамотно і красиво спілкуватися англійською мовою? Вміти читати і писати? Для цього потрібно присвятити їй багато часу і зусиль, кожного дня вчити нові слова, правила і вислови, читати книжки, робити вправи з підручника і перевіряти їх за допомогою ГДЗ 1 клас англійська мова.

Повідомити про помилку

Що таке ГДЗ?

ГДЗ – це абревіатура від поняття готові домашні завдання. Це такі посібники, які містять правильні відповіді до завдань із шкільного підручника або робочого зошита. Користуватися такими збірниками варто, щоб перевірити свої знання, попрацювати над помилками, підтягнути теми, як пропустив. Також ними можуть користуватися і батьки, щоб перевірити домашню роботу своєї дитини.

Готові домашні завдання Алла Несвіт

Не мало нових предметів належить почати вивчати всім першокласникам: математику, українську мову, музику і малювання. І англійська мова не є винятком. Почнуть хлопці з алфавіту, продовжать словами і завершать кожен урок домашнім завданням, а перевірити це саме домашнє завдання з радістю допоможе ГДЗ Англійська мова 1 клас А.М. Несвіт 2012 року нова програма.

Що вивчають учні у першому класі?

  • Моя сім’я і друзі
  • Мої іграшки
  • Я люблю природу
  • Я люблю свята
  • Я ходжу до школи

Онлайн відповіді для хлопчиків і дівчаток

Електронний збірник з відповідями на нашому порталі допоможе хлопцям за лічені хвилини перевірити свої знання і виконану домашню роботу. Переконайтеся в правильному вирішенні будь-якого вправи і отримаєте 12 балів в школі. Користуватися електронними посібниками дуже зручно і комфортно.

У будь-який час і в будь-якому місці

ГДЗ Англійська мова 1 клас Несвіт тепер школяр зможе переглянути в будь-який час і в будь-якому місці. Для цього ми зробили можливим перегляд цифрових посібників з мобільних пристроїв, наприклад смартфонів або планшетів. Користуватися нашим сайтом з сучасних гаджетів дуже просто, адже наш сайт адаптований до будь-яких з них. Розкажіть про це своїм друзям у ВК та ФБ.

Цікава англійська для школярів

Вивчати англійську мову в першому класі стало легко і просто. Адже у нас на сайті Ви знайдете все необхідне для цього навчального року. Це не тільки ГДЗ, а й цифрові підручники та також робочі зошити до них, які містять цікаві завдання з англійської мови для дітей. Так ми навчимося читати і писати англійською, дізнаємося правила граматики і вивчимо нові слова.