ГДЗ Алгебра 10 клас Є. П. Нелін 2018 Профільний рівень

ГДЗ Алгебра 10 клас Є. П. Нелін (2018 рік) Профільний рівень
 • Автори:
 • Тип: Профільний рівень
 • Рік видання: 2018
 • Видавництво: Ранок, Харків
 • 5

Предмет Алгебра і початки аналізу об’єднує матеріал декількох галузей математичної науки. Як і раніше на уроках алгебри учні вирішуватимуть рівняння та розглядатимуть властивості функцій, але цього року вони дізнаються нові поняття: границя функції та похідна. Саме вивчення границі функції і похідної є завданням математичного аналізу. Учні 10 класу вже звикли самостійно перевіряти свої знання з ГДЗ Алгебра 10 клас Є. П. Нелін Профільний рівень за новою програмою 2018 року.


Обери відповідь до вправи

 • § 1. Множини

  • 1.1. Множини та операції над ними № 1-16

   1 2 3 4 5 6 8 9 10 11 12 13 14 15 16
  • 1.2. Числові множини. Множина дійсних чисел № 3-6

   3 4 5 6
 • § 2. Функції

  • 2.1. Поняття числової функції. Найпростіші властивості числових функцій № 2-13

   2 3 5 7 8 9 10 11 12 13
  • 2.2. Побудова графіків функцій за допомогою геометричних перетворень відомих графіків функцій № 1-7

   1 2 3 4 5 6 7
  • 2.3. Обернена функція № 1-3

   1 2 3

Варто переглянути

Профільний рівень вивчення алгебри

Надіємось, що учні, які обрали алгебру профільним предметом не розчаруються в своєму виборі через складність цієї дисципліни. Труднощі під час навчання виникають у всіх, хто намагається досягти успіхів та опанувати певну дисципліну. Але це не причина опускати руки і здаватися. Зрештою, в будь-якому випадку можна скористатися ГДЗ Алгебра 10 клас Нелін Профільний рівень , щоб розібратися зі складним завданням, знайти правильний розв’язок, попрацювати над помилками і виправити їх.

Нова програма з алгебри

У 2018 році вийшло багато нових підручників для 10 класу, в тому числі і з алгебри та початків аналізу. На порталі «12 балів» школярі знайдуть і нові підручники, і нові ГДЗ, тобто і завдання, і відповіді до них. Користуватися сайтом 12baliv.com.ua дуже зручно, адже він адаптується до будь-яких сучасних мобільних пристроїв.

Домашня робота

У 10 класі учні часто мають по 8 уроків вдень, а також багато домашнього завдання. Справитися з таким навантаженням складно. Більш того, в школярів не залишається часу на позакласні заняття та підготовку до вступу до ВНЗ. Але відтепер ця проблема вирішена, оскільки учні можуть скористатися Алгебра 10 клас Є. П. Нелін Профільний рівень за новою програмою 2018 року та швидше справитися з домашньою роботою.

Контрольна робота з алгебри

Як підготуватися до контрольної роботи з алгебри в 10 класі? Для цього потрібно прочитати весь пройдений теоретичний матеріал та згадати, як вирішувати рівняння та функції. Найпростіше це зробити, маючи під рукою  ГДЗ Алгебра 10 клас Нелін Профільний рівень за новою програмою 2018 року, адже цей збірник містить усі правильні відповіді.

Вивчаємо алгебру разом із ГДЗ онлайн

Користуватися ГДЗ онлайн на порталі «12 балів» дуже зручно. Насамперед, доступ до всіх збірників з відповідями абсолютно безплатний та не потребує реєстрації. По-друге, ми постійно доповнюємо базу ГДЗ новими посібниками. І по-третє, у нас є не тільки готові домашні завдання. а й підручники та робочі зошити, які можна переглядати онлайн або завантажити на свій пристрій.