ГДЗ Біологія 10 клас Т.С. Котик, О.В. Тагліна (2010 рік) Зошит для лабораторних робіт

Назад до ГДЗ 10 клас Біологія
ГДЗ Біологія 10 клас Т.С. Котик, О.В. Тагліна (2010 рік) Зошит для лабораторних робіт
4
  • Автори:
  • Тип: Зошит для лабораторних робіт
  • Рік видання: 2010
  • Видавництво: Літера
  • Мова навчання: українська

Біологія – це наука про життя у всіх його формах. З кожним роком учні вивчатимуть складніші теми з цього предмету. Біологія дуже цікавий предмет, особливо, коли на уроках учні виконують практичні та лабораторні роботи, а справитися з ними допоможе ГДЗ Біологія 10 клас Котик Тагліна Зошит для лабораторних та практичних робіт 2010 року видавництво «Літера».

Повідомити про помилку

Лабораторні роботи з біології

Лабораторні роботи дуже цікаві, адже на них учні роблять цікаві досліди та експерименти, а результати записують у робочі зошити. Щоб перевірити таку роботу потрібно заглянути у ГДЗ Біологія 10 клас Т.С. Котик, О.В. Тагліна Зошит для лабораторних та практичних робіт.

Робочий зошит з біології

Для домашньої і класної роботи учні використовують робочий зошит з біології, де виконують різноманітні завдання та задачі. Перевірити його можна тут ГДЗ Біологія 10 клас Котик Тагліна Робочий зошит 2013 року.

Академічний рівень біології

Деякі учні вибрати вивчати біології на академічному рівні, а інші – на профільному рівні. Портал «12 балів» допоможе усім. Готові домашні завдання на академічному рівні можна знайти тут ГДЗ Біологія 10 клас Балан Вервес Поліщук Академічний рівень 2010 року.

Профільний рівень

Не всі учні вирішили вивчати біології на академічному рівні, тому для решти учнів у нас є готові домашні завдання ГДЗ Біологія 10 клас Межжерін Профільній рівень 2010 року.

ГДЗ з біології онлайн

Всі школярі вже звикли користуватися онлайн ГДЗ, тому ми постійно оновлюємо портал «12 балів» та додаємо нові відповіді до підручників, робочих зошитів, зошитів для практичних та лабораторних робіт тощо. Користуватися ГДЗ можна зі своїх смартфонів та планшетів.