ГДЗ Біологія 10 клас К. М. Задорожний 2018 Робочий зошит

ГДЗ Біологія 10 клас К. М. Задорожний (2018 рік) Робочий зошит
  • Автори:
  • Тип: Робочий зошит
  • Рік видання: 2018
  • Видавництво: Ранок, Харків
  • 6

Цього року учні вивчатимуть такі теми з біології: біорізноманіття, обмін речовин і перетворення енергії, спадковість і мінливість, репродукція та розвиток. Під час навчання учні користуватимуться зошитом та підручником. Знайти відповіді до них завжди можна у ГДЗ Біологія і екологія 10 клас К. М. Задорожний Робочий зошит – рівень стандарту за новою програмою 2018 року.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

Робочий зошит з біології

У робочому зошиті з біології є багато цікавих завдань, які дозволять краще засвоїти знання, отримані в школі. В робочому зошиті потрібно заповнювати таблички і пропуски в визначеннях понять, робити малюнки, давати відповіді на запитання тощо. Ці вправи учні роблять на уроках в школі і вдома. Але їх завжди можна перевірити за допомогою ГДЗ Біологія і екологія 10 клас Задорожний Робочий зошит – рівень стандарту за новою програмою 2018 року.

Нова програма з біології і екології

У 2019 році вийшло чимало нових підручників, робочих зошитів з усіх предметів, в тому числі і з біології та екології. Але на жаль, дуже часто знайти відповіді до нових видань дуже складно або їх просто ніде нема. Але відтепер учні можуть користуватися «ГДЗ 12 балів», де завжди можна знайти найновіші збірники готових домашніх завдань.

Біологія на рівні стандарту

Біологія в 10 класі може вивчатись на рівні стандарту, профільному або академічному рівні. Все залежить від того, чи знадобиться школяреві ця наука в майбутньому житті. На рівні стандарту учні отримують загальні знання з біології, які дозволять добре розуміти живий світ навколо, але не заглиблюються в цей предмет настільки, які учні. Які вивчають його на профільному чи академічному рівні.

Відповіді до підручника з біології

Окрім робочого зошита з біології та екології учні використовують підручник. В ньому є не тільки завдання і вправи, а й теоретичні параграфи, які пояснюють нову тему. Підручник відповідає навчальній програмі, яку затверджує Міністерство освіти.

ГДЗ на уроці в школі

Відтепер користуватися готовими домашніми завданнями можна не лише вдома, а й на уроці. Для цього потрібно мати мобільний телефон або планшет з доступом до інтернету. Учні 10 класу знають, що найзручніше користуватися ГДЗ на порталі 12baliv.