ГДЗ Геометрія 10 клас М. І. Бурда, Н. А. Тарасенкова, О. М. Коломієць 2018 Профільний рівень

ГДЗ Геометрія 10 клас М. І. Бурда, Н. А. Тарасенкова, О. М. Коломієць (2018 рік) Профільний рівень
  • Автори:
  • Тип: Профільний рівень
  • Рік видання: 2018
  • Видавництво: Оріон, Київ
  • 3

У 10 класі школярі починають вивчати такий розмір геометрії як стереометрія - про властивості фігур у просторі. Школярі дізнаються про аксіоми стереометрії та наслідки з них, про властивості паралельних та перпендикулярних прямої і площини, двох площин та про їх ознаки, як обчислювати у просторі відстані й кути. Ознайомляться з координатами, векторами та геометричними перетвореннями в просторі. Вироблять вміння застосовувати вивчені поняття, властивості й ознаки під час розв’язування задач і на практиці. Учні переконаються, що знання і вміння із стереометрії потрібні багатьом фахівцям — архітекторам, будівельникам, конструкторам, токарям, фрезерувальникам тощо.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

Домашні завдання з геометрії

Протягом всього навчання в школі учні з року в рік звикли, що потрібно виконувати чимало домашнього завдання. 10 клас – не виключення. Але дев’ятикласники навчилися користуватися додатковими навчальними матеріалами, зокрема, ГДЗ Геометрія 10 клас М. І. Бурда, Н. А. Тарасенкова, О. М. Коломієць профільний рівень за новою програмою 2018 року. Цей збірник готових домашніх завдань допоможе швидко справитися з усією домашньою роботою, розібратися у всіх задачах, знайти помилки та попрацювати над ними.

Нова програма з геометрії для 10 класу

ГДЗ за новою програмою для 10 класу з геометрії Бурда, Тарасенкова, Коломієць – це збірник готових домашніх робіт профільного рівня навчання, який складається з правильних, перевірених відповідей та допоможе дев’ятикласникам справитися з будь-якими завданнями.

Профільний рівень вивчення геометрії

Надіємось, що учні, які вивчають геометрію на профільному рівні, не розчаруються у своєму виборі, адже цей рівень суттєво відрізняється від стандарту. На цей предмет розраховано більше годин, тому учні значно глибше вивчатимуть кожну тему за підручником Геометрія 10 клас М. І. Бурда, Н. А. Тарасенкова, О. М. Коломієць (2018 рік).

Готові домашні завдання онлайн

Користуватися ГДЗ онлайн найбільш зручно, адже доступ до всіх відповідей та розв’язань завжди під рукою. В будь-який момент, взявши до рук телефон або планшет, Ви можете зайти на портал «ГДЗ 12 балів» та знайти будь-який номер задачі і відповідь до неї, а також будь-який бідручник чи робочий зошит.

Які є задачі з геометрії в 10 класі?

Задачі підручника мають чотири рівні складності. Номери задач початкового рівня складності позначено штрихом ('). Це підготовчі вправи для тих, хто не впевнений, що добре зрозумів теоретичний матеріал. Номери з кружечками (°) позначають задачі середнього рівня складності. Усім треба вміти їх розв’язувати, щоб мати змогу вивчати геометрію далі. Номери задач достатнього рівня складності не мають позначок біля номера.