ГДЗ Геометрія 10 клас О.М. Роганін 2010 Комплексний зошит

ГДЗ Геометрія 10 клас О.М. Роганін (2010 рік) Комплексний зошит
  • Автори:
  • Тип: Комплексний зошит
  • Рік видання: 2010
  • Видавництво: Ранок, Харків
  • 25

Геометрія є одним із найскладніших предметів у школі. Але в 10 класі більшість учнів вже визначилися з тим, чи знадобиться вона їм в майбутньому професійному житті. Тому деякі учні вивчають геометрію на академічному рівні, а інші – на профільному. Справитися з контрольними і самостійними роботами допоможе ГДЗ Геометрія 10 клас О.М. Роганін Комплексний зошит 2010 року.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

14.10 09:37
В завданні не має такої відповіді

До вправи: Вар1-2 Зад.1

Комплексний зошит з геометрії для академічного рівня

Комплексний зошит з геометрії для 10 класу Роганін академічний рівень складається із карток контролю теоретичних знань, самостійних робіт у формі ДПА, графічного тренінга і контрольних робіт. На нашому порталі «12 балів» Ви знайдете відповіді до усіх завдань та задач, які є в цьому зошиті та з легкістю зможете перевірити свої знання.

Геометрія на академічному рівні і ГДЗ

На академічному рівні вивчення геометрії десятикласників чекає ще більше задач. Справитися з ними іноді складно навіть відмінникам, тому слід скористатися ГДЗ Геометрія 10 клас Біляніна Білянін Швець Академічний рівень 2010 або ГДЗ Геометрія 10 клас Бурда Тарасенкова Академічний рівень 2010, щоб перевірити усі завдання та попрацювати над помилками.

Геометрія на профільному рівні

Вивчити геометрію на профільному рівні допоможе збірник готових домашніх завдань ГДЗ Геометрія 10 клас Бевз Владимирова Профільній рівень 2010 року.

Контрольна робота з геометрії

Щоб мати високий підсумковий бал, потрібно мати високі оцінки за контрольні і самостійні роботи. Отже, до них потрібно ретельно готуватися. В цьому питанні вам допоможе ГДЗ Геометрія 10 клас Мерзляк Збірник завдань і контрольних робіт 2010 року. Навіть в школі Ви зможете підглянути правильну відповідь.

Геометрія в 10 класі на 12 балів

Щоб знати геометрію на 12 балів, потрібно приділяти багато уваги, часу та зусиль цьому предмету. Постійно працювати над помилками, не пропускати уроків та виконувати всі домашні завдання. Щоб завжди бути впевненим в своїх знаннях потрібно зайти на наш портал у розділ ГДЗ 10 клас Геометрія та обрати саме той збірник готових домашніх завдань, який вам підходить.