ГДЗ Математика 10 клас М. І. Бурда, Т. В. Колесник, Ю. І. Мальований 2018 

ГДЗ Математика 10 клас М. І. Бурда, Т. В. Колесник, Ю. І. Мальований (2018 рік)
 • Автори:
 • Тип: Відповіді до підручника
 • Рік видання: 2018
 • Видавництво: Оріон, Київ
 • 47

Навчальна програма курсу математики за 10 клас складається з кількох частин – алгебри і початків аналізу та стереометрії – розділу геометрії. Перша частина курсу передбачає поглиблення і систематизацію знань про степінь числа, про вже відомі функції та ознайомлення з новими видами функцій, а саме – степеневими і тригонометричними. Учні навчаться будувати графіки функціональних залежностей, застосовувати вивчені поняття та властивості до розв’язування задач та дослідження найпростіших математичних моделей. Також школярі ознайомляться з елементами такому апарату математики як диференціальне числення та його практичним застосуванням.


Обери відповідь до вправи

 • Розділ 1. Функції, їхні властивості та графіки № 5-43

  • § 1. Числові функції та їхні властивості № 5-33

  • § 2. Корінь n-го степеня. Арифметичний корінь n-го степеня та його властивості № 43

   43
 • Розділ 2. Тригонометричні функції № 96-104

  • § 5. Тригонометричні функції довільного кута № 96-104


Варто переглянути

12.01 23:55
Абсолютно не та тема

До вправи: 98

27.12 17:42
А ви впевнені що це саме розв'язання 103-го номеру приклалу книги Бурди і так далі.

До вправи: 103

19.11 22:13
Завдання не співпадають з книжкою

До вправи: 99

Нова програма з математики 2018

У 2018 році вийшло багато нових шкільних підручників, в тому числі і з математики. Скористатися будь-яким з них можна на нашому порталі, а також знайти відповіді до будь-якого завдання. ГДЗ Математика 10 клас Бурда, Колесник, Мальований 2018 доступний з ваших смартфонів і планшетів та складається з правильних розв’язків усіх задач та завдань, перевірених професіоналами.

Готові домашні завдання у 10 класі

Учні 10 класу вже в більшості визначилися з вибором своєї майбутньої професії, а також вищого навчального закладу, де планують продовжити навчання, отже, почали готуватися до вступу. В наш час підготовка до вступу до ВНЗ займає багато часу – це і заняття з репетиторами і самостійно, тому, здебільшого, в школярів мало залишається часу для виконання домашнього завдання. Ми пропонуємо школярам скористатися ГДЗ з математики для класу Бурда Колесник Мальований, щоб скоротити час виконання ДЗ. Завдяки ГДЗ можна швидко перевірити всі відповіді, виправити помилки та підготуватися до уроків.

Задачі з математики

Знати математику – значить вміти розв’язувати задачі, а для цього потрібно постійно практикуватися, бути уважним та наполегливим. Труднощі з вирішенням задач трапляються в кожного і навіть незначна помилка може вплинути на загальний результат, тому варто скористатися ГДЗ математика 10 кл Бурда 2018, щоб перевірити себе, знайти помилку та глибше опрацювати нову тему.

Користуємось ГДЗ онлайн

В нас час нема сенсу купувати паперові книжки, адже до будь-якого збірника готових домашніх завдань є доступ онлайн на порталі «12 балів», в тому числі і ГДЗ Математика 10 клас М. І. Бурда, Т. В. Колесник, Ю. І. Мальований (2018 рік) онлайн.