FOE - збудуй свою імперію!

ГДЗ Математика 10 клас М. І. Бурда, Т. В. Колесник, Ю. І. Мальований 2018 

ГДЗ Математика 10 клас М. І. Бурда, Т. В. Колесник, Ю. І. Мальований (2018 рік) НОВА програма
 • Автори:
 • Тип: Відповіді до підручника
 • Рік видання: 2018
 • Видавництво: Оріон, Київ
 • 37

Навчальна програма курсу математики за 10 клас складається з кількох частин – алгебри і початків аналізу та стереометрії – розділу геометрії. Перша частина курсу передбачає поглиблення і систематизацію знань про степінь числа, про вже відомі функції та ознайомлення з новими видами функцій, а саме – степеневими і тригонометричними. Учні навчаться будувати графіки функціональних залежностей, застосовувати вивчені поняття та властивості до розв’язування задач та дослідження найпростіших математичних моделей. Також школярі ознайомляться з елементами такому апарату математики як диференціальне числення та його практичним застосуванням.


Обери відповідь до вправи

 • Розділ 1. Функції, їхні властивості та графіки № 5-43

  • § 1. Числові функції та їхні властивості № 5-33

  • § 2. Корінь n-го степеня. Арифметичний корінь n-го степеня та його властивості № 43

   43
 • Розділ 2. Тригонометричні функції № 96-104

  • § 5. Тригонометричні функції довільного кута № 96-104


Варто переглянути

12.01 23:55
Абсолютно не та тема

До вправи: 98

27.12 17:42
А ви впевнені що це саме розв'язання 103-го номеру приклалу книги Бурди і так далі.

До вправи: 103

19.11 22:13
Завдання не співпадають з книжкою

До вправи: 99

Нова програма з математики 2018

У 2018 році вийшло багато нових шкільних підручників, в тому числі і з математики. Скористатися будь-яким з них можна на нашому порталі, а також знайти відповіді до будь-якого завдання. ГДЗ Математика 10 клас Бурда, Колесник, Мальований 2018 доступний з ваших смартфонів і планшетів та складається з правильних розв’язків усіх задач та завдань, перевірених професіоналами.

Готові домашні завдання у 10 класі

Учні 10 класу вже в більшості визначилися з вибором своєї майбутньої професії, а також вищого навчального закладу, де планують продовжити навчання, отже, почали готуватися до вступу. В наш час підготовка до вступу до ВНЗ займає багато часу – це і заняття з репетиторами і самостійно, тому, здебільшого, в школярів мало залишається часу для виконання домашнього завдання. Ми пропонуємо школярам скористатися ГДЗ з математики для класу Бурда Колесник Мальований, щоб скоротити час виконання ДЗ. Завдяки ГДЗ можна швидко перевірити всі відповіді, виправити помилки та підготуватися до уроків.

Задачі з математики

Знати математику – значить вміти розв’язувати задачі, а для цього потрібно постійно практикуватися, бути уважним та наполегливим. Труднощі з вирішенням задач трапляються в кожного і навіть незначна помилка може вплинути на загальний результат, тому варто скористатися ГДЗ математика 10 кл Бурда 2018, щоб перевірити себе, знайти помилку та глибше опрацювати нову тему.

Користуємось ГДЗ онлайн

В нас час нема сенсу купувати паперові книжки, адже до будь-якого збірника готових домашніх завдань є доступ онлайн на порталі «12 балів», в тому числі і ГДЗ Математика 10 клас М. І. Бурда, Т. В. Колесник, Ю. І. Мальований (2018 рік) онлайн.