ГДЗ Математика 2 клас М.В. Богданович, Г.П. Лишенко 2012 

ГДЗ Математика 2 клас М.В. Богданович, Г.П. Лишенко (2012 рік)
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2012
  • Видавництво: Генеза, Київ
  • 2

Учні вивчають математику, починаючи з першого класу і завершують у одинадцятому, адже математика – це прикладна наука, яка потрібна у різних сферах життєдіяльності людини. Також це точна наука, отже доволі складна. Щоб отримати високі бали скористайтесь ГДЗ Математика 2 клас Богданович.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

06.04 15:54
поаипьротопглллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллл

До вправи: 815

06.04 15:54
поаипьротопглллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллл

До вправи: 815

Домашнє завдання з математики

Одним з найскладніших предметів у другому класі є математика, адже саме на її уроках школярі виконують багато складних завдань. Але в класі є вчитель, який допоможе перевірити будь-яке завдання. А вдома стане в нагоді ГДЗ Математика 2 клас Богданович Лишенко 2012 року.

Готові домашні роботи

Трапляються ситуації, коли школяр з певної причини пропускає заняття в школі. Як в такій ситуації надолужити пропущене? Дуже просто. Вам потрібно скористатися збірниками готових домашніх робіт, де є не тільки правильні рішення і розв’язки, але й пояснення до них.

Перевірити домашнє завдання просто і легко

Онлайн гдз, які опубліковані на нашому порталі з радістю допоможуть перевірити знання маленьких школярів. З цього моменту всі учні будуть впевнені в своїх знаннях.

Батькам на допомогу

ГДЗ Математика 2 клас М.В. Богданович, Г.П. Лишенко допоможе навіть батькам. Адже вони завжди повинні бути впевнені в тому, що їх дитина правильно виконала домашнє завдання, а збірник допоможе мамам і татам завжди бути впевненими в успішності своїх дітей.

Пора отримувати 12 балів

ГДЗ з математики для другого класу допоможуть не тільки перевірити всі приклади і завдання, а й розібратися з рішенням будь-якого завдання, з яким виникли труднощі. Отримуйте високі оцінки за вірно вирішену домашню роботу.

Теми, які вивчатимуть учні у 2 класі:

  • Таблиці додавання і віднімання чисел
  • Усне додавання і віднімання двоцифрових чисел з переходом через розряд
  • Арифметичні дії множення та ділення

Для чого користуватися ГДЗ?

Використовувати збірники готових домашніх завдань (ГДЗ) потрібно для того, щоб перевірити всі завдання, задачі, приклади і рівняння, які вчитель задав виконати дома. Спочатку розв’яжіть все самостійно на чернетці, а тоді порівняйте із відповідями у розв’язнику.