ГДЗ Природознавство 2 клас І.В. Грущинська 2012 

ГДЗ Природознавство 2 клас І.В. Грущинська (2012 рік)
 • Автори:
 • Тип: Відповіді до підручника
 • Рік видання: 2012
 • Видавництво: Освіта, Київ
 • 3

Природознавство – це дуже цікавий предмет, адже на його уроках учні дізнаються різні цікавинки про природу і навколишній світ. А справитися з домашніми роботами і їх перевіркою допоможе ГДЗ природознавство 2 клас Грущинська.


Обери відповідь до вправи

 • ГОТУЄМОСЯ ДО МАНДРІВОК ПОРАМИ РОКУ: ПРИРОДА І ПОГОДА № 1-13

  1 2 3 4 6 8 9 10 11 12 13
 • МАНДРІВКА ПЕРША: ПРИРОДА ВОСЕНИ № 15-27

 • МАНДРІВКА ДРУГА: ПРИРОДА ВЗИМКУ № 29-36

 • МАНДРІВКА ТРЕТЯ: ПРИРОДА НАВЕСНІ № 38-49

 • МАНДРІВКА ЧЕТВЕРТА: ПРИРОДА ВЛІТКУ № 51-63


Варто переглянути

Природознавство в другому класі

У другому класі всі школярі продовжують знайомиться з таким предметом як природознавство. Як правило кожен урок не звичайний і цікавий. А ось домашнє завдання не завжди просте у виконанні. Саме тому з'явилися ГДЗ Природознавство 2 клас Грущинська 2012 року.

Що таку ГДЗ?

ГДЗ (готові домашні завдання) – це посібники з відповідями до усіх вправ та завдань з підручника чи робочого зошита. Вони потрібні для того, щоб підготуватися до уроків, самостійної чи контрольної роботи, перевірити домашнє завдання, повторити попередні теми тощо.

У чому допоможе онлайн гдз?

Онлайн збірник з відповідями з радістю допоможе школярам не тільки перевірити кожне виконане завдання, а й рівень своїх знань. Також, такі посібники допоможуть школярам розібратися з будь-яким завданням.

Відповіді до підручника з природознавства онлайн

Вивчай природознавство просто і цікаво разом з ГДЗ Природознавство 2 клас І.В. Грущинська і онлайн підручником до нього. Такі посібники для другого класу зроблять навчання учнів набагато простішим в цьому навчальному році.

Рішення до завдань

А плюс до всього, кожен посібник, підручник або гдз можна переглянути на нашому порталі не тільки швидко і просто, а й абсолютно безкоштовно. Зручний зміст збірників дозволить хлопцям і їх батькам за лічені секунди знайти потрібну інформацію.

Готові домашні завдання онлайн для батьків

Батьки маленьких школяриків роблять уроки зі своїми дітками і перевіряють домашню роботу, але на жаль, не у всіх батьків є достатньо для цього часу. Але у нас є для Вас рішення - скористайтесь ГДЗ 2 клас Природознавство Грущинська і перевірте всі завдання всього за кілька хвилин.

Що вивчатимуть учні протягом року?

 • Земля та її форма. Глобус – модель Землі. Обертання Землі навколо осі та рух Землі навколо Сонця. Доба. Рік. Явища природи. Вплив Сонця на сезонні явища в природі. Три стани води: твердий – лід (cніг); рідкий – вода; газоподібний – водяна пара. Зміна стану води за нагрівання та охолодження. Утворення хмар. Колообіг води у природі. Опади. Вітер. Термометр. Вимірювання температури. Погода та її складові. Народні прикмети та прогноз погоди. Спостереження за явищами природи та погодою.
 • Природа восени. Осінні явища у живій та неживій природі. Рослини восени. Поширення плодів і насіння у природі. Їстівні та отруйні гриби. Правила збирання грибів. Тварини восени. Підготовка тварин до зими. Перелітні та осілі птахи. Взаємозв’язки у природі восени. Праця людей восени. Охорона рослин і тварин.
 • Природа взимку. Зимові явища у живій та неживій природі. Ожеледиця, заметіль, замерзання водойм. Дерева, кущі, трав’янисті рослини взимку. Тварини взимку. Зимуючі та осілі птахи. Турбота людей про тварин взимку. Взаємозв’язки у природі взимку. Праця людей взимку.
 • Природа навесні. Весняні явища у живій та неживій природі. Відлига. Льодохід. Повінь. Сокорух. Розвиток бруньок, цвітіння. Ранньоквітучі трав’янисті рослини. Праця людей навесні. Тварини навесні. Піклування про потомство. Повернення перелітних птахів. Облаштування гнізд, насиджування та виведення пташенят. Взаємозв’язки у природі навесні. Охорона рослин і тварин.
 • Природа влітку. Ознаки літа. Нежива та жива природа влітку. Рослини лісу, луків та водойм влітку. Лікарські рослини. Отруйні рослини. Тварини лісу, луків та водойм. Червона книга України. Взаємозв’язки у природі влітку. Сонячний годинник.

Бажаємо Вам успіхів у навчанні!