ГДЗ Українська мова 2 клас М.С. Вашуленко, С.Г. Дубовик 2012 

ГДЗ Українська мова 2 клас М.С. Вашуленко, С.Г. Дубовик (2012 рік)
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2012
  • Видавництво: Освіта, Київ
  • 27

У першому класі всі школярі почнуть вивчати українську мову і продовжуватимуть протягом усього навчання у школі, адже це дуже важливо і корисно кожному. А ГДЗ українська мова 2 клас Вашуленко допоможе справитися з усіма домашніми роботами.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

18.09 19:29
Здравствуйте, не все задания

До вправи: 57

18.09 19:28
Пропуск номеров с ответами например 56 59

До вправи: 58

12.04 12:27
Не збигаеться зи вправо по книжци

До вправи: 264

06.02 18:12
Побудуйте звукову модель виділеного слова, де це все розроботчіки а?

До вправи: 255

01.02 16:44
Зовсім не та вправа!

До вправи: 193

Вправи з української мови

Щоб вивчити українську мову школярики виконують різноманітні вправи з підручника на уроках в школі та дома. Вправи вчать учнів правильно ставити наголос, ділити слова на склади, розрізняти частини мови та речення, правильно відміняти слова тощо. Але від помилки ніхто не застрахований, тому перевірте себе за допомогою ГДЗ Українська мова 2 клас Вашуленко Дубовик 2012 року.

Відповіді до вправ з укр мови

Якщо Вам потрібні відповіді до вправ з української мови, то Вам потрібні ГДЗ. Вони є у нас. Вам лише потрібна зайти на портал 12baliv.com.ua, обрати свій клас, предмет та серед наявних збірників обрати ГДЗ Українська мова 2 клас М.С. Вашуленко, С.Г. Дубовик. Тут є усі відповіді до вправ. Вам буде дуже легко перевірити свою домашню роботу та підготуватися до уроків в школі.

Популярні ГДЗ з укр мови

У нас Ви знайдете не один збірник готових домашніх завдань, адже ми стараємося зібрати на нашому порталі всі посібники, за якими навчаються школярі в школах України. Радимо вам також переглянути: ГДЗ Українська мова 2 клас Захарійчук, ГДЗ Українська мова 2 клас Хорошковська Охота, ГДЗ Українська мова 2 клас Гавриш Маркотенко.

Домашня робота

Після кожного уроку вчитель задає домашнє завдання, яке потрібно виконати самостійно. Ми радимо Вам спочатку написати всі вправи на чернетці, перевірити їх за допомогою збірника готових домашніх робіт і тільки після цього переписати все у робочий зошит.

Готові домашні роботи для батьків

У молодшій школі батьки перевіряють домашні завдання учнів і слідкують, щоб все було виконано правильно. На жаль, не всі вони мають достатньо часу, щоб ретельно виконувати кожну вправу з дитиною. Але тим не менше. Вони можуть їх легко перевірити за допомогою ГДЗ Українська мова 2 клас Вашуленко Дубовик.

Теми, які вивчатимуть учні з укр мови:

  • Звуки і букви. Склад. Наголос
  • Мова і мовлення
  • Текст
  • Речення
  • Слово

Де знайти ГДЗ онлайн?

На порталі «12 балів». У нас зібрані збірники готових домашніх завдань для усіх класів з усіх предметів. Сайт адаптований до ПК, ноутбуків, планшетів та смартфонів усіх моделей, отже Ви завжди зможете скористатися ГДЗ онлайн. Більш того, доступ до усього контенту абсолютно безкоштовний і не потребує реєстрації.