ГДЗ Англійська мова 4 клас Ю.Т. Чернишова 2016 Робочий зошит

ГДЗ Англійська мова 4 клас Ю.Т. Чернишова (2016 рік) Робочий зошит
 • Автори:
 • Тип: Робочий зошит
 • Рік видання: 2016
 • Видавництво: Ранок, Харків
 • 11

Під час навчання в школі учні на уроках англійської користуються підручником і робочим зошитом (workbook). У нас на сайті є робочий зошит з англійської мови Чернишова і відповіді до нього. Завдяки цим посібникам Ви завжди зможете самостійно перевірити свої знання і сміливо відповідати біля дошки.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

21.04 19:56
Не то завданя

До вправи: 73

13.04 19:19
А ето не ...

До вправи: 68

15.03 16:08
на писать

До вправи: 51

03.02 17:09
Не вiрне вiдповiдь

До вправи: 53

07.12 15:04
Ужас ето не то

До вправи: 43

Різноманітність навчальних посібників

Для четвертого класу видано чимало навчальних посібників з англійської мови, які вміщають багато завдань для самостійного виконання. Одним з них є ГДЗ Англійська мова 4 клас Ю.Т. Чернишова Робочий зошит 2016 року.

Готові домашні роботи онлайн

Цей збірник ГДЗ вже опублікований і готовий працювати з Вами в будь-який час. Зручна структура сайту допоможе швидко знайти вірне рішення в цьому збірнику і перевірити свої знання, порівняти свою відповідь з тією, що опублікована на сторінках цього посібника.

ГДЗ на уроці з англ мови

На уроці Ви зможете відкрити ГДЗ Англійська мова 4 клас Ю.Т. Чернишова Робочий зошит. Для цього ми пропонуємо завантажити наш додаток і встановити його на свій мобільний гаджет. Таким чином всі необхідні матеріали завжди будуть під рукою.

Підручник з англійської і відповіді до нього

У нас на сайті Ви знайдете не тільки відповіді до робочого зошита, а й до різноманітних підручників: ГДЗ Англійська мова 4 клас М.Є. Ростоцька, О.Д. Карп’юк 2015 року, або Англійська мова 4 клас А.М. Несвіт. Отже, портал «12 балів» - це онлайн бібліотека, де зібрані усі необхідні посібники для навчання в школі.

Контрольна робота з англійської

Протягом року учні писатимуть безліч самостійних та контрольних робіт. Щоб гарно до них підготуватися, слід використовувати ГДЗ з англ мови. Переглянувши правильні відповіді у збірнику готових домашніх завдань, Ви з легкістю впораєтесь з аналогічними завданнями на контрольній.

У четвертому класі школярі вивчатимуть такі юніти:

 • Готуймося до школи - Getting Ready for School!
 • Вільний Час - Free Time
 • Святкуймо - Let’s Celebrate!
 • Світ природи - The World of Nature
 • Моє місто – мій дім - My City — My Home
 • По дорозі - On The Move

ГДЗ з англ мови онлайн

Більш того, додаток, підручники та онлайн перегляд ГДЗ не потребують реєстрації чи оплати. Абсолютно вільно користуйся всіма необхідними тобі посібниками в будь-який день тижня і в будь-який час.

Навіщо користуватися ГДЗ?

На перший погляд може здатися, що ГДЗ не приносять жодної користі навчанню, а навпаки – шкодять, але це не так, якщо правильно ними користуватися. Насамперед, не варто списувати готові відповіді з англійської. Слід самостійно виконати всі вправи, розібратися в нових правилах та словах, а вже тоді взяти в руки смартфон і відкрити наш сайт, щоб перевірити свої відповіді. Таким чином Ви краще засвоїте новий матеріал та будете впевнені в тому, що отримаєте 12 балів.