ГДЗ Англійська мова 4 клас О.Д. Карпюк (2004 рік) 

Назад до ГДЗ 4 клас Англійська мова
ГДЗ Англійська мова 4 клас О.Д. Карпюк (2004 рік)
44
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2004
  • Видавництво: Не вказано
  • Мова навчання: українська

Англійська мова – це одна із найбільш розпоширених мов у світі. Це мова міжнародного спілкування. Знаючи англійську, будь-кому відкриються двері у світ. Але спочатку слід приділити багато часу і зусиль її вивченню. Ми радимо Вам скористатися ГДЗ з англійської 4 клас Оксана Карпюк.

Повідомити про помилку

Домашня робота з англ мови

У четвертому класі наші маленькі школярі починають знайомиться з новими словами і правилами з англійської мови. Кількість домашнього завдання зросла і тому до них поспішає на допомогу ГДЗ Англійська мова 4 клас О.Д. Карпюк 2004 року.

Робочий зошит з англійської (workbook)

В сучасних школах для вивчення англійської, використовується різноманітна література, в тому числі і робочі зошити, які містять різноманітні вправи, виконуючи які, учень може засвоїти знання, отримані на уроці. У нас на сайті Ви можете переглянути відповіді до таких зошитів, адже у нас є ГДЗ Англійська мова 4 клас О.Д. Карпюк Робочий зошит 2010 року, а також ГДЗ Англійська мова 4 клас О.Д. Карпюк, О.Я. Косован Робочий зошит 2015 року.

Англ мова за новою програмою

Ми слідкуємо за оновленнями шкільної програми, тому у нас на сайті Ви знайдете посібники з відповідями різних років випуску. Наприклад, у нас Ви можете переглянути ГДЗ Англійська мова 4 клас М.Є. Ростоцька, О.Д. Карпюк 2015 року нова програма.

Готові домашні завдання онлайн

Тепер школярі і їх батьки зможуть всього за пару хвилин перевірити виконані вправи з англійської мови. Цифрові гдз на нашому порталі можна переглянути в он-лайн режимі абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Знайди відповідь за секунду

Зручний зміст до ГДЗ Англійська мова 4 клас О.Д. Карпюк дозволить за секунду перейти на відповідь в потрібному юніті. Також переглядати такий віртуальний збірник можна не тільки з комп'ютерів, а й з мобільних телефонів і планшетів.

Подивись завдання і відповідь

У маленького учня тепер є можливість виконувати домашню роботу з англійської мови разом з цифровим підручником, з завдань якого можна просто і швидко перейти на відповіді в посібник з рішеннями.

У четвертому класі учні вчитимуть такі юніти:

  • UNIT 1. HOUSEHOLD CHORES
  • UNIT 2. ENGLISHMANS HOME
  • UNIT 3. AROUND THE CITY
  • UNIT 4. AT YOUR SERVICE
  • UNIT 5. LOOK BACK!

Бажаємо Вам успіхів у навчанні!