TEST BOOK - TEST 2. MY HOMEPLACE

Реклама:

Task 6. Напишіть про свою спальню:

  • Які там речі?
  • Де вони?
  • Що ви робите там?

My favourite room is my bedroom. It’s not very big, but comfortable. I share it with my sister. We have bunk bed there. We also have a big wardrobe, two tables with the computers and bookshelves. We have got a lot of books and toys. There is no TV in our bedroom, but there is a gym ladder. We often do sports and train on it.

Моя улюблена кімната - моя спальня. Вона не дуже велика, але зручна. Я ділюся неє із сестрою. У нас там двоярусне ліжко. Також у нас є велика шафа, два столи з комп’ютерами та книжкові полиці. У нас багато книжок та іграшок. У нашій спальні немає телевізора, але є спортивна драбина. Ми часто займаємося спортом і тренуємося на ній.


My favourite room is my bedroom. It’s not very big, but comfortable. I have a bed there. I also have a big wardrobe, table with the computer and bookshelves. I have got a lot of books and toys. There is no TV in my bedroom, but there is a gym ladder. I often do sports and train on it.

Моя улюблена кімната - моя спальня. Вона не дуже велика, але зручна. У мене там є ліжко. Також у мене є велика шафа, стіл з комп’ютером і книжкові полиці. У мене багато книжок та іграшок. У моїй спальні немає телевізора, але є спортивна драбина. Я часто займаюся спортом і тренуюся на ній.

Повідомити про помилку
Реклама: