ГДЗ Інформатика 4 клас Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й.Я. Ривкінд (2015 рік) 

Назад до ГДЗ 4 клас Інформатика
ГДЗ Інформатика 4 клас Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й.Я. Ривкінд (2015 рік)
15
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2015
  • Видавництво: Освіта, Київ
  • Мова навчання: українська

У сучасному світі знання інформатики є невід'ємною частиною життя кожної людини. Яку професію не вибрав би для себе дитина, йому необхідно буде мати навички роботи з комп'ютером. Якщо учневі необхідна допомога в підготовці домашнього або самостійного завдання, то ГДЗ Інформатика 4 клас Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й.Я. Ривкінд 2015 року стане надійним помічником.

Повідомити про помилку

Реєстрація на нашому сайті для школярів

На нашому сайті не потрібно реєструватися для того щоб самостійно перевірити свої домашні завдання з інформатики. Всі посібники доступні онлайн в будь-який час доби. Школяр без зусиль може зайти на сайт з комп'ютера, мобільного телефону та інших гаджетів.

Чому зручно і просто робити уроки разом з нами?

Ми весь час оновлюємо сайт і наповнюємо його новими гдз. Ви можете знайти навіть рішення завдань з підручників, які з’явилися в 2015 році. ГДЗ Інформатика 4 клас Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й.Я. Ривкінд буде у Вас під рукою завжди, коли знадобиться Вам.

Користь для батьків

Навіть якщо питання, сформовані вимогою сучасної шкільної програми, здаються Вам складними, на нашому сайті Ви з легкістю знайдете відповіді і рішення. Так що перевірити уроки у школяра не буде складним. Вчитися з нами просто!