Вправа 13 - ГДЗ 4 клас Математика Козак 2021

Завдання 13

 

Ціна 1 предмета/набору

Кількість

Вартість

Круасан

?

?

7

63 грн

Печиво

?

6

36 грн

Розв'язання

1) 63 : 7 = 9 (грн) – ціна круасана.

2) 36 : 6 = 6 (грн) – ціна печива.

3) 9 + 6 = 15 (грн) – коштують круасан і печиво разом.

Відповідь: разом круасан і печиво коштують 15 гривень.

Повідомити про помилку