12 балів

ЧАСТИНА 1 - Додаткові вправи

Реклама:

Завдання 767. Літак летить зі швидкістю 900 км/год. Скільки кілометрів він пролетить за півтори години?


v = 900 км/год
t = 90 хв
S –
?


За 1 год – 900 км

За 30 хв – 900 : 2 = 450 км

900 + 450 = 1350 (км)

Відповідь: за півтори години пролетить 1350 км.

Повідомити про помилку
Реклама: