ЧАСТИНА 2 - Додаткові вправи
Реклама:
| Назад до 612 | № 613 | Вперед до 614 |
Завдання 613. З одного аеродрому одночасно в протилежних напрямках вилетіло два літаки зі швидкостями 550 км/год і 640 км/год. Яка відстань буде між ними через 3 год?
v1 = 550 км/год
v2 = 640 км/год
t = 3 год
S – ?
1)
| + | 5 | 5 | 0 |
| 6 | 4 | 0 | |
| 1 | 1 | 9 | 0 |
(км/год) – v віддалення
2)
| × | 1 | 1 | 9 | 0 |
| 3 | ||||
| 3 | 5 | 7 | 0 |
(км)
Відповідь: через 3 години відстань між ними буде 3570 км.
Реклама: