12 балів

Розділ 1. Повторення вивченого матеріалу за 3 клас

Реклама:

Завдання 146. Ціна цукерок в одному пакеті — 50 грн за кілограм, а в іншому — 100 грн за кілограм. Маса пакетів однакова. Вартість якого пакета більша і в скільки разів?


100 : 50 = 2 (рази)

Відповідь: пакет вартістю 100 грн за кілограм більший у 2 рази.

Повідомити про помилку
Реклама: