ГДЗ Українська мова 4 клас М.Д. Захарійчук, А.І. Мовчун 2015 

ГДЗ Українська мова 4 клас М.Д. Захарійчук, А.І. Мовчун (2015 рік)
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2015
  • Видавництво: Грамота, Київ

В четвертому класі учні продовжують вивчати українську мову. Протягом року вони вивчатимуть чимало складних тем, правила граматики, писатимуть твори, контрольні та самостійні роботи. Ми пропонуємо Вам вчити укр мову з ГДЗ Захарійчук, щоб завжди бути впевненими у своїх знаннях.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

Відповіді до вправ з української мови

Школярі виконують вправи з української мови як дома, так і на уроці в школі. Часто буває складно впоратися з великими і складними завданнями, але на нашому сайті Ви знайдете всі відповіді до вправ і з легкістю зможете себе перевірити, щоб здати зошит на перевірку вчителю з впевненістю або сміливо відповідати біля дошки.

ГДЗ з укр мови 4 клас

Одним із найбільш популярних збірників готових домашніх завдань є ГДЗ Українська мова 4 клас М.Д. Захарійчук, А.І. Мовчун 2015 року. Він є на нашому сайті у відповідному розділі. Ви завжди зможете ним скористатися з Вашого смартфону чи планшету онлайн.

Нова програма з української мови

Щороку випускаються нові підручники з усіх предметів. Ми стараємось відслідковувати всі зміни в навчальній програмі і оновлювати нашу базу ГДЗ сучасними актуальними збірниками.

Усі ГДЗ онлайн

На порталі «12 балів» Ви знайдете посібники різних авторів. Наприклад, у нас є Українська мова 4 клас Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко 2015 року видання, а також Л.О. Варзацька, Г.Є. Зроль, Л.М. Шильцова 2015 року. Більш того, у нас Ви знайдете ГДЗ і з математики, і з англійської, і з біології та ін.

ГДЗ безкоштовно і без реєстрації

Щоб переглянути ГДЗ Українська мова 4 клас Захарійчук Вам не потрібно платити чи реєструватися на сайті, адже ми надаємо вільний доступ до усіх ГДЗ.

Що вивчатимуть учні у 4 класі з укр мови?

  • ТЕКСТ: тема, мета, заголовок. Роль слів у побудові текст. Поділ тексту на частини. План. Текст-розповідь. Текст-опис. Текст-міркування. Будова тексту. Замітка до газети.
  • РЕЧЕННЯ: види речень за метою висловлювання та інтонацією. Основа речення. Зв’язок слів у реченні. Однорідні члени речення. Поєднання однорідних членів речення за допомогою сполучників.
  • ІМЕННИК: повторення вивченого про іменник. Відмінювання іменників. Закінчення іменників у родовому відмінку однини. Зміна приголосних перед закінченням -і в іменниках жіночого та чоловічого роду. Чергування звуків [і] з [о], [е] в іменниках жіночого та чоловічого роду. Правопис закінчень іменників жіночого роду на -а(-я) в родовому відмінку однини. Правопис закінчень іменників жіночого і чоловічого роду в орудному відмінку однини. Закінчення іменників чоловічого роду в давальному і місцевому відмінках однини. Правопис іменників жіночого роду з нульовим закінченням у початковій формі в орудному відмінку однини. Правопис відмінкових закінчень іменників у множині.
  • ПРИКМЕТНИК: повторення вивченого про прикметник як частину мови. Відмінювання прикметників. Вимова і правопис прикметників із суфіксами -ськ-, -зьк-, -цьк-. Вживання знака м’якшення перед закінченням у прикметниках. Форми давального і місцевого відмінків однини прикметників жіночого роду.

Бажаємо Вам успіхів у навчанні!