Доброго вечора, ми з України!

ГДЗ Англійська мова 8 клас О. Я. Косован, Н. І. Вітушинська 2017 Робочий зошит до підручника О. Д. Карп'юк

ГДЗ Англійська мова 8 клас О. Я. Косован, Н. І. Вітушинська (2017 рік) Робочий зошит до підручника О. Д. Карп'юк
  • Автори:
  • Тип: Робочий зошит до підручника О. Д. Карп'юк
  • Рік видання: 2017
  • Видавництво: Підручники і посібники
  • 202

Робочий зошит з англійської мови укладено відповідно до програми Міністерства освіти і науки України та підручника О. Карп’юк "Англійська мова. 8 кл." Різноманітність завдань, уміщених в зошиті, сприятиме формуванню комунікативної компетенції в учнів 8-го класу, систематизації набутих знань, умінь і навичок, розвитку писемного мовлення, уваги, пам'яті та мислення. Для учнів 8-го класу та вчителів англійської мови.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

23.11 16:12
прикольний слайд

До вправи: 38

Англійська мова в житті учня

В наш час англійська мова є інструментом порозуміння людей з усіх куточків світу. Це мова міжнародного спілкування. Більшість наукових праць написано англійською. На більшості подій всесвітнього значення, як політичний, наукових, так і культурних, ця мова є основною. Тому надіємось, що Ви прикладете чимало зусиль, щоб її вивчити і вона точно знадобиться вам у майбутньому.

Робочий зошит з англійської

Старі підручники з англійської мови не могли сформувати в учнів достатніх навичок усної та писемної англійської мови, тому їм на заміну прийшли нові підручники та робочі зошити. Підручник з англійської мови для 8 класу та робочий зошит до нього Косован Вітушинська складаються з уроків, які охоплюють основні теми повсякденного спілкування. Кожен урок містить нові слова, вирази, мовні зв'язки, діалоги, тексти та мовні ситуації за темою, а також вправи для закріплення граматики. наблизити словниковий запас та  навички усного мовлення до живого слідкування - головна мета цього робочого зошита.

Відповіді до робочого зошита

Для того, щоб краще засвоїти матеріал, вивчений на уроці, потрібно виконати домашнє завдання і перевірити його за допомогою ГДЗ 8 клас англійська мова Косован Вітушинська до робочого зошита 2017 року. Це допоможе переконатися у власних знаннях та попрацювати над помилками.

ГДЗ з англійської мови онлайн

Готові домашні завдання онлайн прості та зручні у використанні. З їх допомогою можна знайти відповіді на всі завдання з робочого зошита чи підручника, підготуватися до контрольної роботи, перевірити переклад тексту.