ГДЗ Фізика 8 клас Ф.Я. Божинова, О.О. Кірюхіна 2016 Зошит для лабораторних робіт

ГДЗ Фізика 8 клас Ф.Я. Божинова, О.О. Кірюхіна (2016 рік) Зошит для лабораторних робіт
 • Автори:
 • Тип: Зошит для лабораторних робіт
 • Рік видання: 2016
 • Видавництво: Ранок, Харків
 • 107

У 8 класі учні продовжать вивчати фізику. Це наука, яка про природні явища та матерію, їхні властивості. Вивчати фізику тільки теоретично неможливо, тому учні виконують ще лабораторні роботи. Це цікаві і корисні завдання. Ми пропонуємо Вам відповіді до лабораторних робіт з фізики для 8 класу, які дозволять переконатися у власних знаннях.


Обери відповідь до вправи

 • ДОМАШНІ РОБОТИ № 1-5

  1 2 3 4 5
 • ЛАБОРАТОРНІ РОБОТИ № 1-5

  1 2 3 4 5

Варто переглянути

31.03 20:58
В лабораторній роботі №3 в меті та обладнанні треба писати, а тут нічого немає

До вправи: 2

18.10 15:16
на лабороторной работе 2 задании 6 нету полного ответа

До вправи: 2

07.10 00:08
4 задание где формула решена не до конца

До вправи: 2

07.10 00:08
4 задание где формула решена не до конца

До вправи: 2

15.04 01:08
Где 4 номер дослиду?

До вправи: 3

08.11 18:03
Так це сталь, але 8400/16,8=500

До вправи: 2

18.10 13:54
не везде есть ответы

До вправи: 2

13.10 13:42
В 4) вопросе дан не полный ответ!

До вправи: 2

ГДЗ до лабораторних з фізики

У восьмому класі всі учні продовжать вивчати фізику і, більш того, вони отримають ще й додаткові посібники з непростими завданнями для самостійного виконання. Вирішити вірно кожне з них зможе допомогти ГДЗ Фізика 8 клас Ф.Я. Божинова, О. О. Кірюхіна Зошит для лабораторних робіт 2016 року.

Що вивчатимуть учні 8 класі з фізики?

 • Теплові явища: тепловий стан тіл. Температура та її вимірювання. Залежність розмірів фізичних тіл від температури. Внутрішня енергія. Способи зміни внутрішньої енергії. Теплопровідність. Конвекція. Випромінювання. Питома теплоємність речовини. Кількість теплоти, що поглинається. речовиною під час нагрівання або виділяється під час охолодження. Тепловий баланс. Агрегатний стан речовини. Наноматеріали. Плавлення та кристалізація. Питома теплота плавлення. Випаровування та конденсація. Кипіння. Питома теплота пароутворення. Теплота згоряння палива. Коефіцієнт корисної дії нагрівника. Принцип дії теплових двигунів. ККД теплового двигуна. Деякі види теплових двигунів. Теплоенергетика. Способи збереження енергетичних ресурсів.
 • Електричні явища. Електричний струм: електричний заряд та електромагнітна взаємодія. Електричне поле. Механізм електризації. Електроскоп. Закон Кулона. Дії електричного струму. Джерела електричного струму. Електричне коло та його елементи. Сила струму. Одиниця сили струму. Амперметр. Електрична напруга. Одиниця напруги. Вольтметр. Електричний опір. Закон Ома. Розрахунок опору провідника. Питомий опір речовини. Реостати. Послідовне з’єднання провідників. Паралельне з’єднання провідників. Робота і потужність електричного струму. Теплова дія струму. Закон Джоуля-Ленца. Електричні нагрівальні пристрої. Запобіжники. Електричний струм у металах. Електричний струм в електролітах. Застосування електролізу. Електричний струм у газах.

Вправи та задачі з фізики у 8 класі

У восьмому класі всі хлопці та дівчата будуть виконувати чимало вправ та задач з фізики. Кожне завдання може бути непростим і самостійно вирішити його нелегко. Саме тому допоможе Вам наш портал і ГДЗ Фізика 8 клас В.Г. Бар'яхтар, Ф. Я. Божинова, С.О. Довгий, О.О. Кірюхіна 2016 року.

Нова програма з фізики

Якщо у Вашій школі навчання проводиться за новою програмою з фізики, то у нас на сайті ви знайдете всі необхідні книжки та зошит для лабораторних робіт. У нас є ГДЗ Фізика 8 клас В.Г. Бар’яхтар, Ф.Я. Божинова, С.О. Довгий, О.О. Кірюхіна 2016 року.

Контроль знань з фізики

Протягом року учні проходитимуть поточний і підсумковий контроль. Щоб підготуватися до нього, радимо скористатися ГДЗ Фізика 8 клас І.М. Гельфгат, І.Ю. Ненашев Збірник задач 2016 року. Цей збірник містить різноманітні завдання і відповіді до них. Використовуйте його для самоперевірки.

Домашні роботи

У такому зошиті представлені не тільки лабораторні роботи, а ще й домашні роботи. Кожна з них вже вирішена і доступна для перегляду. За допомогою такого збірника Ви зможете перевірити свої знання всього за пару хвилин і переписати все у робочий зошит.

Онлайн відповіді з фізики

Ваші смартфони зможуть допомогти перевірити себе навіть під час уроку. Заходьте зі своїх гаджетів до нас на портал і дивіться ГДЗ Фізика 8 клас Божинова Зошит для лабораторних робіт без проблем, без оплати і реєстрації.

Задачі та вправи на 12 балів!

Цифрові онлайн ГДЗ, які є у нас на порталі стануть просто незамінними друзями і надійними помічниками в будь-яких питаннях, які будуть виникати протягом усього навчального року в житті кожного восьмикласника.