ГДЗ Геометрія 8 клас А.П. Єршова, В.В. Голобородько, О.Ф. Крижановський, С.В. Єршов 2016 

ГДЗ Геометрія 8 клас А.П. Єршова, В.В. Голобородько, О.Ф. Крижановський, С.В. Єршов (2016 рік)
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2016
  • Видавництво: Ранок, Харків
  • 117

Геометрія є однією з найскладніших наук шкільного курсу, і в 8 класі, щоб хоч трохи полегшити життя школяра допоможе ГДЗ геометрія 8 клас Єршова. На нашому сайті збірник готових домашніх завдань 8 клас Єршова доступний безкоштовно для перегляду, вам не потрібно ніде реєструватися або заповнювати будь-які форми. Ви просто вибираєте номер вашого завдання за підручником геометрії Єршова і знаходите потрібне вам рішення без необхідності завантажувати книжку.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

30.11 19:06
OB=12см, отже 9/12=6/18 а не 9/16=6/18

До вправи: 373

06.10 20:59
кут В = 180 - 48 = 132!!!!!!!

До вправи: 52

02.12 19:27
ас ааапаааа

До вправи: 329

Вчіться на 12 балів, готуйтеся до іспитів разом із ГДЗ з геометрії за 8 клас

На нашому сайті «12 балів» представлено ГДЗ «Геометрія 8 клас» А.П. Єршова, В.В. Голобородько, О. Ф. Крижановський, С.В. Єршов 2016 року, який містить максимально повні та точні рішення. Весь матеріал перевіряється вручну нашими фахівцями, тому в посібнику немає помилок, описок, пропущених завдань.

Чи потрібен ГДЗ з геометрії?

На це питання навіть вчителі дають ствердну відповідь. Якщо дитина хоче вчитися, вона буде вчитися, а ГДЗ тільки допоможуть їй у цьому. Раніше діти списували домашні завдання один у одного, тепер можна знайти відповіді в розв'язнику, де, що дуже важливо, багато завдань містять не просто відповіді, а шлях до їх вирішення. Достатньо трохи вникнути в завдання, спробувати зрозуміти те, що ти пишеш, - і ГДЗ стане твоїм другим учителем.

Простий і зручний доступ до інформації на сайті «12 балів»

ГДЗ Геометрія 8 клас Єршова - це посібник, яким швидко і легко користуватися. Вам потрібно увійти в потрібний розділ (всього їх чотири, плюс завдання для підготовки до контрольної роботи).

Користь гдз для учнів

Тільки на нашому сайті доступна мобільна повнофункціональна версія гдз 8 клас Єршова. Ви можете в будь-який час зайти зі свого мобільного телефону або планшета, знайти потрібний вам ГДЗ з геометрії і подивитися завдання. Даний збірник готових домашніх завдань з геометрії для 8 класу Єршова буде корисним як для учнів, які сумніваються в правильності рішення завдань з геометрії, так і для батьків, які хочуть допомогти своїм дітям або перевірити їх знання за допомогою гдз.

Готові рішення завжди під рукою - мобільний доступ до ГДЗ

На нашому сайті ви знайдете готові відповіді онлайн. Користуйтеся стаціонарним комп'ютером або ноутбуком чи просто завантажуйте завдання в свій мобільний телефон. І готові рішення завжди будуть у вас під рукою.

Готові домашні завдання на допомогу батькам

Повторення, як відомо, мати навчання. Батьки, які призабули шкільний матеріал, за допомогою посібників з готовими домашніми завданнями зможуть освіжити свою пам'ять. Тому їм буде набагато простіше допомагати своїм діткам.

Ще один плюс - іспити і контрольні «на відмінно»

У підготовці до контрольних робіт та екзаменів ГДЗ з геометрії за 8 клас є найкращим допомогою. Він допомагає систематизувати знання, запам'ятовувати матеріал, вчить вирішувати складні завдання без помилок.