ГДЗ Історія України 8 клас О.Є. Святокум 2016 Зошит для контролю знань

ГДЗ Історія України 8 клас О.Є. Святокум (2016 рік) Зошит для контролю знань
 • Автори:
 • Тип: Зошит для контролю знань
 • Рік видання: 2016
 • Видавництво: Ранок, Харків
 • 21

Історія України – це цікавий предмет. Як казав Максим Рильський: "Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той сам не годен пошани". З його словами важко не погодитися, отже потрібно приділити достатньо зусиль та уваги вивчення історії свого народу, а підказку завжди можна знайти у ГДЗ Історія України 8 клас Святокум Зошит для контролю знань 2016 року.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

17.11 17:31
Нечого не зрозуміло капець

До вправи: 7

Контрольна робота з історії України

Сьогодні учні мають спеціальні комплексні зошити для контролю знань. Вони містять для поточного контролю предметних компетентностей учня, завдання для узагальнюючого контролю, тестові завдання на зразок зовнішнього незалежного оцінювання. Всі відповіді до цих завдань Ви знайдете у ГДЗ Історія України 8 клас О.Є. Святокум Комплексний зошит для контролю знань 2016 року.

Відповіді до підручника з історії України

Якщо у вас є труднощі із навчанням та домашньою роботою, слід переконатися в тому, що всі завдання виконані вірно. Для цього є збірники з відповідями – готові домашні завдання, наприклад, ГДЗ Історія України 8 клас Струкевич Романюк Пірус 2008 року. Вам потрібно спочатку виконати всі завдання самостійно, а потім перевірити їх за допомогою даного посібника.

Як користуватися ГДЗ?

Навігація по сайту дуже просто і зручна. Спочатку Вам потрібно вибрати Ваш клас, потім предмет і книжку чи робочий зошит. Кожен посібник поділений по розділам, тому потрібну відповіді і номер завдання можна дуже швидко і просто.

Нова програма з історії України

При зміні навчальної програми виходять нові підручники, в яких можуть суттєво відрізнятися вправи та завдання в порівнянні зі старими версіями. Ми слідкуємо за новинками на ринку ГДЗ і обираємо для вас найбільш популярні та повні збірники готових домашніх завдань з усіх предметів та з історії України зокрема. Нові ГДЗ – запорука хороших оцінок.

А що таке ГДЗ?

Готові домашні завдання (скорочено ГДЗ) – це збірники з відповідями до завдань, вправ, задач шкільної програми, які школярі виконують на домашнє завдання та під час уроків в школі. ГДЗ – це посібник для перевірки знань, а не для списування.

Відповіді онлайн

Перевага онлайн ГДЗ над друкованими виданнями очевидна: мобільність, доступність з будь-якого сучасного гаджета з підключенням до інтернету, відсутність необхідності носити з собою до школи важкі книжки та купувати їх в магазині.

А що вивчатимуть учні у 8 класі?

 • УКРАЇНСЬКІ ЗЕМЛІ в XVI ст.
 • УКРАЇНСЬКІ ЗЕМЛІ в першій ПОЛОВИНІ XVII ст.
 • ПОЧАТОК НАЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНОЇ ВІЙНИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ середини XVII ст. ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ
 • УКРАЇНСЬКІ ЗЕМЛІ в 60-80-х роках XVII ст.
 • УКРАЇНСЬКІ ЗЕМЛІ наприкінці XVII — у першій половині XVIII ст.
 • УКРАЇНСЬКІ ЗЕМЛІ В ДРУГІЙ половині XVIII ст.

Бажаємо Вам успіхів у навчанні!