ГДЗ Хімія 8 клас М.М. Савчин 2016 Робочий зошит

ГДЗ Хімія 8 клас М.М. Савчин (2016 рік) Робочий зошит
  • Автори:
  • Тип: Робочий зошит
  • Рік видання: 2016
  • Видавництво: ВНТЛ-Класика, Львів
  • 55

Хімія – це одна з найважливіших і цікавих природничих дисциплін, це наука про речовини, про їх склад і структуру, властивості, перетворення, які ведуть до зміни хімічного складу. У школі хімію вивчають у старших класах, адже це дуже складний предмет. Щоб справлятися з усіма завданнями на відмінно, слід перевіряти усі завдання за допомогою ГДЗ 8 клас Савчин.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

04.05 14:05
не сходяться сторінки

До вправи: 128

16.12 14:31
А де 150-151 сторінка ?

До вправи: 120

ГДЗ з хімії до робочого зошита

Якщо Ви вивчаєте хімію в восьмому класі з підручника і робочого зошита, тоді слід навчитися працювати зі збірниками готових домашніх завдань, щоб перевіряти себе самостійно. Переглядай на сайті онлайн ГДЗ Хімія 8 клас М.М. Савчин Робочий зошит 2016 року.

Відповіді до підручника з хімії

У на сайті Ви знайдете не тільки відповіді до робочого зошита, а й до підручника: ГДЗ Хімія 8 клас Н.М. Буринська 2016 року, Хімія 8 клас О.Г. Ярошенко 2016, Хімія 8 клас О.В. Григорович та інші.

Тести з хімії

Протягом року учні писатимуть контрольні та самостійні роботи з хімії, а також вирішуватимуть тести. Щоб підготуватися, пропонуємо Вам скористатися ГДЗ Хімія 8 клас О.А. Дубовик Зошит для практичних і контрольних робіт 2016 року, а також ГДЗ Хімія 8 клас Н.Є. Варавва, Н.Р. Парфеня, Н.І. Теслицька Тест-контроль 2011.

Нова програма

У нас на сайті ми публікуємо посібники, які відповідають новій навчальній програмі, але якщо вам потрібно. то у нас Ви знайдете ГДЗ попередніх років випусків, наприклад, Хімія 8 клас М.М. Савчин Робочий зошит 2013 року.

Зручна та швидка перевірка завдань

Для того, щоб швидко і просто перевірити будь-яке завдання з робочого зошита, тоді просто зайди зі свого мобільного гаджета прямо на сайт і перевір все завдання. Вже потім перепиши все в зошит і сміливо йди за своїм високим балом в школу!

Знайдемо всі ГДЗ онлайн

На цьому інтернет ресурсі зібрані готові домашні завдання з усіх шкільних предметів. А це означає, що перевірити свої знання можна як з хімії, так і з математики, української або англійської мови. Навчайся з нами і отримуй тільки 12 балів.

Хімія з мобільного

Користуватися ГДЗ відтепер можна з Ваших смартфонів і планшетів в будь-який час і будь-якому місці, адже всі збірники готових домашніх завдань доступні на наому сайті онлайн безплатно і без реєстрації.

У 8 класі учні вивчатимуть такі теми з хімії:

  • ПЕРІОДИЧНИЙ ЗАКОН І ПЕРІОДИЧНА СИСТЕМА ХІМІЧНИХ ЕЛЕМЕНТІВ. БУДОВА АТОМА: стислі історичні відомості про спроби класифікації хімічних елементів. Періодичний закон Д. І. Менделєєва. Структура Періодичної системи хімічних елементів. Будова атома. Склад атомного ядра. Протонне число. Нуклонне число. Хімічний елемент. Нукліди. Ізотопи. Відносна атомна маса. Став електронів у атомі. Електронні орбіталі. Енергетичні рівні. Будова електронних оболонок атомів. Періодична система елементів з позиції теорії будови атома. Властивості хімічних елементів та їх сполук залежно від розташування.
  • ХІМІЧНИЙ ЗВ'ЯЗОК І БУДОВА РЕЧОВИНИ: Ковалентний полярний і неполярний зв' язок. Йонні зв'язки. Ступінь окиснення. Кристалічні гратки.
  • КІЛЬКІСТЬ РЕЧОВИНИ. РОЗРАХУНКИ ЗА ХІМІЧНИМИ ФОРМУЛАМИ: кількість речовин. Число Авогадро. Молярна маса. Закон Гей-Люссака. Закон Авогадро. Молярний об'єм. Відносна густина газів. Другий наслідок із закону Авогадро. Навчаємося розв'язувати задачі.
  • ОСНОВНІ КЛАСИ НЕОРГАНІЧНИХ СПОЛУК: класифікація неорганічних сполук. Оксиди. Гідроксиди й безоксигенові кислоти. Солі. Фізичні й хімічні властивості. Одержання оксидів. Вивчаємо основи, їхні фізичні й хімічні властивості. Амфотерні гідроксиди. Одержання основ. Вивчаємо кислоти. Одержання й застосування кислот. Одержання солей. Генетичний зв'язок між класами неорганічних сполук.

Бажаємо Вам успіхів у навчанні!