ГДЗ Алгебра 9 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2017 

ГДЗ Алгебра 9 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2017 рік)
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2017
  • Видавництво: Гімназія, Харків
  • 62

Алгебра – один із найбільш складних предметів у школі. Через це популярність ГДЗ тільки зростає. Протягом року школярі виконують багато домашніх завдань – це різноманітні задачі та рівняння. Щоб справитися зі всім пропонуємо Вам використовувати ГДЗ Алгебра 9 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2017 року за новою програмою.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

19.02 21:36
ошибка в первом упражнение. отсутствует минус после b n+1 = -bn/3

До вправи: 8

13.01 23:23
я шукаю 47 а тут лише 34

До вправи: 14

20.11 11:59
Квадрат від'ємного числа завжди буде додатнім, так, наприклад -3²=9. 2²×(-3)²=36 36>0 Тож варіант Г правильний при будь-яких числах

До вправи: 6

Домашня робота з алгебри

Після кожного уроку алгебри вчитель задає задачі і рівняння на домашнє завдання. Іноді трапляється, що учень не може самостійно справитися зі складною вправою і нікому йому допомогти. В такій ситуації на допомогу прийдуть ГДЗ.

Що таке ГДЗ?

Готові домашні завдання – це збірники з рішеннями і розв’язками задач і рівнянь. Ці збірники, які знадобляться всім учням: тим, хто має труднощі у вивченні алгебри вони вчасно підкажуть на помилку, а інші зможуть легко перевірити всі завдання і переконатися, що вони виконані вірно.

Нова програма з алгебри

Щороку виходять нові підручники з різних предметів. Програма навчання сьогодні суттєво відрізняється від того, що було всього кілька років тому. Але ми постійно слідкуємо за всіма оновленнями, а отже на нашому сайті Ви завжди зможете знайти найновіші книжки.

Контрольна робота з алгебри

Після кожної нової теми школярі пишуть контрольні або самостійні роботи. Оцінки за них враховуються при виставлені підсумкової річної оцінки. Тому дуже важливо гарно підготуватися до контрольної заздалегідь. Ми пропонуємо Вам скористатися ГДЗ, щоб виконати типові завдання та тести.

Що вивчають учні у 9 класі?

Перша тема – це нерівності, їх види та властивості, системи нерівностей, додавання і множення числових нерівностей . Далі учні ознайомляться із функціями, їхніми властивостями, навчаться будувати графіки функцій, дізнаються, що таке квадратична функція. Потім дев’ятикласники вивчатимуть елементи прикладної математики: дізнаються, що таке математичне моделювання та відсоткові розрахунки, частота і ймовірність випадкової події та класичне означення ймовірності, а потім дізнаються початкові відомості про статистику. Остання тема цього року – це числові послідовності.

Екзамен з алгебри на 12 балів

В кінці навчального року на учнів чекає екзамен з алгебри. До цього часу варто надолужити прогалини в знаннях та «підтягнути хвости». Для цього ми пропонуємо Вам скористатися ГДЗ 9 клас Алгебра Мерзляк 2017 року, завдяки цьому збірнику з розв’язками можна попрацювати над помилками та суттєво поглибити свої знання.

Навіщо користуватися ГДЗ?

Готові домашні роботи можуть суттєво зашкодити навчанню, якщо ними неправильно користуватися, тобто бездумно списувати. Ми категорично не рекомендуємо це робити. Натомість ГДЗ будуть незамінними, коли потрібно перевірити всі рішення самостійно і переконатися в тому, що нема помилок.

Чому слід користуватися сайтом 12baliv.com.ua?

Зручна навігація допоможе знайти потрібний номер завдання всього за декілька кліків. Сайт адаптивний, тому ним можна користуватися з будь-якого смартфона, планшета, ноутбука чи персонального комп’ютера.